GAGY222-HO kolekcija.

Mon

 
Osoblje foruma
...da me netko pita: Acela ili Railjet, bio bi u gadnoj dilemi....
Pridruzujem se Tomislavu, dilemu je mozda najbolje resiti nabavljajuci obe dve rakete. :palci_gore:

Acela ima niske vence na tockovima (samo 0,6mm) tako da postavljenost tracnica mora biti izvanredna (posebno u krivinama) da bi kompozicija prolazila bez iskakanja.
Problem vagona se moze resiti zamenom tockova sa malo vecim vencem ali ostaje problem s' tockovima motorizovane lokomotive.

Zato mislim da je RailJet bolji sto se te vozne osobine tice - to su ipak brzi vlakovi ocekuje se da i na maketama postizu adekvatne brzine.. :zvizdi:

Gagy, mislim da ti treba brzinometar pa da nastimujes brzinu RailJeta onoliko kol'ko treba!;)

Speedometer H0 N.jpg
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
e gagy bio si u Koprivnici 200 metara od moje kuće, a nisi se javio molim da ti se takvi propusti više ne događaju!!!!!!!!! i sa mojim susjedom ću morat malo popričat o tome. inače RAILJET je mrak kao uostalom i sve od roco.
 

gagy222

Aktivan član
mogu samo ih treba kupiti.:) mislim da ce to biti kad ubacim rasvetu u vagone. vagoni se vrlo lako rastavljaju, nebitno koja je firma ROCO, ACME, TILLIG. za te znam za ostale ne.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh