JDŽ 159 od Fleischmann BR 94

Aleksandar

Poznati forumaš
Ako neko od vas poseduje slike JDŽ 159, molio bih da ih postavi. Shuca mi je poslao jednu staru sliku. Neverovatno ali kao da nije postojala. Znam da je saobraćala u Sloveniji 50 - tih godina. Interesuje me jer sam upravo danas kupio takvu ( Fleischmann br.94 ) sa JŽ oznakama. A o njoj nigde ni pomena.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ako neko od vas poseduje slike JDŽ 159, molio bih da ih postavi. Shuca mi je poslao jednu staru sliku. Neverovatno ali kao da nije postojala. Znam da je saobraćala u Sloveniji 50 - tih godina. Interesuje me jer sam upravo danas kupio takvu ( Fleischmann br.94 ) sa JŽ oznakama. A o njoj nigde ni pomena.
Sve je misteriozno oko te lokomotive.... nema slika na internetu, nema tvoje slike kupljenog modela s JŽ oznakama... i brojem modela :hihihi: nema ti druge nego da razriješiš barem pola misterije :fotic:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Od JDŽ 159 imam(o)samo ovu sliku:
JZ 159-001gif.gif
Ovo je sken iz knjige, Dampflokomotiven Jugoslawiens ili nešto tako.
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Baš takva. Ništa ne menjam, nisam stručan. Naručio sam ecovane oznake za nju, nije realistično jer original ih nije imao ali će lokomtiva vizuelno lepše izgledati. Inače je patinirana od strane prethodnog vlasnika.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh