Krug od fleksibilnih tračnica

Surovi

Član foruma
Dopunjavam plan još jednim krugom bez puno komplikacija, da i sin može vozit nešto dok se ja igram na svojoj pruzi :)

U jednom dijelu taj krug ide oko kruga moje pruge pa ga moram raditi fleksibilnim tračnicama jer nema krutih većeg radijusa.
Što bi bilo bolje i/ili jednostavnije?
1. Kupiti gotove fleksibilne i saviti ih pa skratiti unutarnju šinu ili
2. Kupiti šine i plastiku posebno pa slagati
Razlika u cijeni ne smije biti kriterij za odabir.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Dopunjavam plan još jednim krugom bez puno komplikacija, da i sin može vozit nešto dok se ja igram na svojoj pruzi :)

U jednom dijelu taj krug ide oko kruga moje pruge pa ga moram raditi fleksibilnim tračnicama jer nema krutih većeg radijusa.
Što bi bilo bolje i/ili jednostavnije?
1. Kupiti gotove fleksibilne i saviti ih pa skratiti unutarnju šinu ili
2. Kupiti šine i plastiku posebno pa slagati
Razlika u cijeni ne smije biti kriterij za odabir.
A da između zavojitih staviš po jednu malu ravnu i dobiješ ukupno veći radijus!?
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako imas viska tracnica manjeg radijusa,isijeci spojeve izmedju svakog drugog praga i povecas radijus na potreban.
Jeftino i brzo,samo odrezes visak sine na vanjskoj strani nakon povecanja radijusa.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh