M.Dusan-moja kolekcija vozila

Mon

 
Osoblje foruma
Dušane,
jel MAN natovaren kvarcnim peskom iz kućnih elektro-osigurača?
 

Davor

Veteran foruma
Retko pišem u temama o drumskim vozilima ali nisam ostao imun na onaj Tranšped-ov šleper. Prelep je i svaka čast na celokupnoj kolekciji.
 

M.Dusan

Član foruma
Jel ovo tvoja poluprikolica?
Trenutno je kod Milijana,(poznajes ga),ali ce se opet vratiti kod mene.Najbitnije je da je tegljac 88-ca kod mene,a ovih hladnjaca u beloj boji, imam par komada,tako da ce uskoro biti uradjena potpuno indenticna poluprikolica,samo sa mnogo vise detalja.Milijan je kupio ceo set sa dve poluprikolice,i jednom cisternom,Transped,BackaTrans,i AutomobilskoBeograd.
 
Last edited:

Pejc

Veteran foruma
Trenutno je kod Milijana,(poznajes ga),ali ce se opet vratiti kod mene.Najbitnije je da je tegljac 88-ca kod mene,a ovih hladnjaca u beloj boji, imam par komada,tako da ce uskoro biti uradjena potpuno indenticna poluprikolica,samo sa mnogo vise detalja.Milijan je kupio ceo set sa dve poluprikolice,i jednom cisternom,Transped,BackaTrans,i AutomobilskoBeograd.
Odlično izgleda poluprikolica.
 

M.Dusan

Član foruma
@Pejc videces uskoro sledecu Transped poluprikolicu,i tegljac u mojoj kolekciji.Ovaj plavi Volvo F88 sa tri osovine,nema spavacu kabinu,i nije se uklapao u Transped poluprikolicu,koja je pod TIR-om (medjunarodna spedicija).Istina,jeste dugo stajao kod mene u kolekciji u toj opciji,ali to ipak nije to.Postavicu slike dva Volva F88,da vidis razliku.Zeleni je sa spavacom kabinom,a plavi nije.Ti stari modeli Volva F88 koji nisu imali spavacu kabinu,nisu vrsili medjunarodni transport.Spremam Herpa Skaniju 111 u beloj boji,i istu poluprikolicu Transped.To ce biti model koji je postojao i u stvarnosti
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh