Moj prvi pokušaj prerade modela H0(1:87)

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta

nik

Veteran foruma
Nije Ural nego IFA G5 sa duplom kabinom (od vatrogasne verzije) i kotačima od Kraza.

ifa-g5-sattelzugmaschine-aus-werdau-29535.jpg
 
A

Anonymous

Guest
nik kaže:
Nije Ural nego IFA G5 sa duplom kabinom (od vatrogasne verzije) i kotačima od Kraza.

Postoji velika sličnost(konusna hauba, maska,pozicija svjetala,rezervoari zraka ispod desnih vratiju) ali to nije IFA G5: IFA G5 vatrogasno vozilo, ali i sva ostala vozila imaju stražnje osovine odmah iza kabine što na modelu nije slučaj. Šasija je duža nego na IFA G5, retrevizori su pričvršćeni u dvije točke, na G5 samo na jednoj, prednji blatobrani se protežu skoro do vratiju, na G5 do pola haube, hauba je u jednom dijelu, od vjetrobrana do maske i od blatobrana do blatobrana, dok je na G5 u nekoliko dijelova, "škrge" na haubi protežu se cijelom dužinom haube, a na G5 samo do 1/4 prednjih blatobrana, nema stražnjih bočnih vratiju na kabini, G 5 ima, rezervni kotač pričvršćen na kabinu iza, G5 nema tako, a kao što si spomenuo ni kotači nisu od G5. I nikad se nije u civilnoj verziji proizvodila sa klasičnim tovarnim sandukom kao što je prikazano na mojem modelu.

Modeliautaikamiona19.jpg


U civilne svrhe proizvodio se G5, u malim količinama, kao kiper demper, servisno vozilo i kao vatrogasno vozilo.
izvor: http://www.ikarus311.de/g5.htm
 

nik

Veteran foruma
Naravno da IFA ima predugu šasiju kada su samo na šasiju i kotače Kraza stavili IFA kabinu, koja je dupla da maskira predugu šasiju, a blatobrani su preveliki da unutar njih stanu preveliki, Krazovi, kotači.
 
A

Anonymous

Guest
nik kaže:
Naravno da IFA ima predugu šasiju kada su samo na šasiju i kotače Kraza stavili IFA kabinu, koja je dupla da maskira predugu šasiju, a blatobrani su preveliki da unutar njih stanu preveliki, Krazovi, kotači.

Krazovi kotači nisu preveliki već su realni u odnosu na mjerilo. I da u pravu si, malo sam googlao i ovaj se model, čak ih ima kao tegljača, u većini slučajeva vodi kao IFA G5 iako sa pravim kamionom nema nikakve veze. IFA G5 verzija sa sandukom i kao tegljač nikad se nije proizvodila, znači da je ovaj model mutant sačinjen od Krazove šasije i podvozja, te kabine koja je slična kabini od IFA G5 . Iako mutant, meni je dobro došao za preradu, čak mi je draže što je na podvozju od Kraza.
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
telige, nik, vidim da se razumijete u ove ruske "štedljive" kamione pa ima jedno pitanje za vas. Imam doma negdje sliku, morao bih potražiti, uglavnom radi se o ruskom "jaružalu" koje je služilo u vojne svrhe. Kopao je rovove, a naprijed je imao klasičnu osovinu dok je straga imao gusjenice. Koliko se sjećam imao je ovu rusku formu njuške i kabine, Moj brat je u vojsci radio s tim jaružalom, a potrošnja se mjerila u desecima litara benzina na sat!
Imate li ideju...?
 

Damir

 
Osoblje foruma
Wile E Coyote kaže:
telige, nik, vidim da se razumijete u ove ruske "štedljive" kamione pa ima jedno pitanje za vas. Imam doma negdje sliku, morao bih potražiti, uglavnom radi se o ruskom "jaružalu" koje je služilo u vojne svrhe. Kopao je rovove, a naprijed je imao klasičnu osovinu dok je straga imao gusjenice. Koliko se sjećam imao je ovu rusku formu njuške i kabine, Moj brat je u vojsci radio s tim jaružalom, a potrošnja se mjerila u desecima litara benzina na sat!
Imate li ideju...?


Wile,mislim da je taj Rus tošio 100 l super benzina na sat,to sam negdije davno pročitao,a parirao mu je Američki vojni kamion James koji je bio i izgledom sličan,a i po potrošnji! (ako griješim neka me dečki isprave)!!
 
A

Anonymous

Guest
Wile E Coyote kaže:
telige, nik, vidim da se razumijete u ove ruske "štedljive" kamione pa ima jedno pitanje za vas. Imam doma negdje sliku, morao bih potražiti, uglavnom radi se o ruskom "jaružalu" koje je služilo u vojne svrhe. Kopao je rovove, a naprijed je imao klasičnu osovinu dok je straga imao gusjenice. Koliko se sjećam imao je ovu rusku formu njuške i kabine, Moj brat je u vojsci radio s tim jaružalom, a potrošnja se mjerila u desecima litara benzina na sat!
Imate li ideju...?

Pokušaj na ovom linku : http://www.oldrussiancars.com/
Da li je možda ovakav? 1:87 KRAZ-255 EOW-4421 Hydraulic excavator USSR Russia
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VI ... 0004903414
 

mihaelsb

Član foruma
telige kaže:
Prošli sam tjedan bio jako marljiv. Evo nekoliko novih prerada, neke na pola puta do novog izgleda,a neke pred samim završetkom.

Ovo bi trebao na kraju biti kamion sa prikolicom za prijevoz trkaćih konja sa 5+5 boksova za konje i 1+1 stambenih dijelova ( ima tu još mnogo posla,prozori, rampe, vrata,još bojanja). Na fotki se vidi stanje prije početka prerade i tijekom prerade.
Fotografijesazvjezdicom64-1.jpg



Ovaj šlepa stočar mora na još jednu manju doradu nekih detalja i kompletno bojanje kamiona

Fotografijesazvjezdicom65.jpg



Ovaj četveroosovinac nastao je od troosovinca dodavanjem jedne osovine ,treba samo novo farbanje.


Fotografijesazvjezdicom69.jpg



Ovaj TG će poslužiti kao baza za preradu u luksuzniju verziju transportera za trkaće konje.Za nadogradnju je žrtvovana šlepa od magnuma.Žute šare su nastale slučajno, ali mi se ta kombinacija svidjela pa će te šare i ostati. Treba još dosta raditi na njemu.


Fotografijesazvjezdicom67.jpg


Iako nisam ljubitelj američkih kamiona, ova kombinacija je u stilu američkih kamiona za transport drva iz nepristupačnijih dijelova šuma iz kojih cestovni kamioni ne mogu transportirati. Samo što kod mene je kamion Kraz 6x6 sa kranom( kran donirao TG sa fotke) sa dvoosovinskom šlepom(ovdje izvedena od troosovinske koju je donirao volvo sa fotke) sa svim jednostrukim širim kotačima pogodnim za teške terena. Štice su od 30 mm čavliča. Skoro pa gotov, ima još sitnica-dvije za popraviti.



Fotografijesazvjezdicom68.jpg

čim si tga farbo? zutim flomacem/markerom?
 
A

Anonymous

Guest
Kistom Tamiya žuta za plastiku. To sam farbao tako bezveze. Evo danas je taj TG ostao bez tih pjega, ostrugana boja i poprskan primerom, obojan u bijelu, akrilna u spreju, te se trenutno suši.
 
A

Anonymous

Guest
Nešto malo novih prerada:
Kiper MAN TG 10x4-potrebna fina dorada i bojanje
Fotografijesazvjezdicom81.jpg

Kamper MAN TG troosovinac sa garažom za mini auto, na fotki mini auto glumi Isetta, ali u mjerilu 1:72-potrebno kitanje, bojanje prozora i nekih sitnica
preradakamper.jpg


Konačno mi je uspjelo izraditi malo realniju nadgradnju šlepe za prijevoz stoke:
DSC07142.jpg
 
A

Anonymous

Guest
Oldtimer ekipa na uljepšavanju:
Na ovom su MAN-u samo obojani tovarni sanduci, bez mehaničkih prerada


Fotografijesazvjezdicom83.jpg



Ovaj je prošao full beauty tretman(obojana šasija, tovarni sanduk, maska,felge, iscrtana svjetla naprijed i otraga), bez mehaničke prerade:


Fotografijesazvjezdicom85.jpg


Robur je dobio novo obojani sanduk, prednji odbojnik, rezervoar, kutiju za alat i felge, bez mehaničke prerade:


Fotografijesazvjezdicom84.jpg
 

vule

Poznati forumaš
da ti se umešam u temu,makar budeš videl na autićima....
diorama2200111006.jpg

diorama2200111007.jpg

lokalni građevinski poduzetnik iz Virja
 

Herbie

Član foruma
Ova Scania nije losa, ali zadnja kuka za kopcanje prikolica meni odvratno izgleda i kvari izgled cijelog kamiona.
Tvoje uredivanje tj. bojanje pojedinih modela daje modelu zivosti i orginalnosti.
 
A

Anonymous

Guest
Herbie kaže:
Ova Scania nije losa, ali zadnja kuka za kopcanje prikolica meni odvratno izgleda i kvari izgled cijelog kamiona.
Tvoje uredivanje tj. bojanje pojedinih modela daje modelu zivosti i orginalnosti.

To je Scania od Siku-a.Imam ja dvije takve, jednu potpuno istu kipericu samo je kabina crvena, a druga je ralica sa posipačem.
Moje je mišljenje da je to puno bolja kuka po izgledu od kineskih modela,a puno čvršća od npr. Herpinih kuka koje su po izgledu najbliže stvarnima samo što su krhke. Jedino što je problem što na tu kuku možeš većinom kopčati samo Siku prikolice.
 

Herbie

Član foruma
telige kaže:
Herbie kaže:
Ova Scania nije losa, ali zadnja kuka za kopcanje prikolica meni odvratno izgleda i kvari izgled cijelog kamiona.
Tvoje uredivanje tj. bojanje pojedinih modela daje modelu zivosti i orginalnosti.

To je Scania od Siku-a.Imam ja dvije takve, jednu potpuno istu kipericu samo je kabina crvena, a druga je ralica sa posipačem.
Moje je mišljenje da je to puno bolja kuka po izgledu od kineskih modela,a puno čvršća od npr. Herpinih kuka koje su po izgledu najbliže stvarnima samo što su krhke. Jedino što je problem što na tu kuku možeš većinom kopčati samo Siku prikolice.

Ja kad kupim kamion s prikolicom od herpe stavim ga na policu i nema puno otkopcavanja/zakopcavanja prikolice. Istina je da je Herpa krhka, ali puno vise slici stvarnim modelima. Po meni je glupo da stavim Siku kamion i prikopcam Herpinu tandemku. Nacinom izrade i izgleda ne odgovara jedno drugom, ali mogu bez problema staviti Wiking kamion i Kibri prikolicu. Po meni Siku sluzi za povecanja broja modela u zbirci, ali ne donosi na vrijednosti zbirke. Ima nekih stvari od Siku koje su dobro napravljene i nalaze se na mojoj polici.
 
A

Anonymous

Guest
Herbie kaže:
telige kaže:
To je Scania od Siku-a.Imam ja dvije takve, jednu potpuno istu kipericu samo je kabina crvena, a druga je ralica sa posipačem.
Moje je mišljenje da je to puno bolja kuka po izgledu od kineskih modela,a puno čvršća od npr. Herpinih kuka koje su po izgledu najbliže stvarnima samo što su krhke. Jedino što je problem što na tu kuku možeš većinom kopčati samo Siku prikolice.

Ja kad kupim kamion s prikolicom od herpe stavim ga na policu i nema puno otkopcavanja/zakopcavanja prikolice. Istina je da je Herpa krhka, ali puno vise slici stvarnim modelima. Po meni je glupo da stavim Siku kamion i prikopcam Herpinu tandemku. Nacinom izrade i izgleda ne odgovara jedno drugom, ali mogu bez problema staviti Wiking kamion i Kibri prikolicu. Po meni Siku sluzi za povecanja broja modela u zbirci, ali ne donosi na vrijednosti zbirke. Ima nekih stvari od Siku koje su dobro napravljene i nalaze se na mojoj polici.

Ja radim diorame i ne usudim se raditi sa Herpama jer su prekrhki.Jesu detaljni ali su preskupi za tu kvalitetu materijala.
Dok je Siku robustniji jer se većim dijelom izrađuje od metala, ali je i izuzetno precizan s obzirom na materijal koji se koristi za izradu.Ne Siku igračke već Siku u mjerilu- tu mnogi griješe. Svi modeli od Siku-a u mjerilu 1:87 imaju kotače sa gumama i tu su bolji od svih u tom mjerilu. Traktori, poljoprivredni strojevi i građevinska mehanizacija u 1:87 su im jedni od najboljih. Cjene su im pristupačne.
Ovo su sve moji Siku modeli 1:87 i mislim da povećavaju kvalitativno moju galeriju, a ne samo kvantitativno
Fotografijesazvjezdicom23.jpg

Fotografijesazvjezdicom24.jpg

Fotografijesazvjezdicom26.jpg

Fotografijesazvjezdicom28.jpg

Fotografijesazvjezdicom29.jpg

Fotografijesazvjezdicom30.jpg

Modeliautaikamiona16.jpg

Modeliautaikamiona15.jpg

Modeliautaikamiona14.jpg

Modeliautaikamiona17.jpg

a ovaj Actros je Siku igračka, bez mjerila:
Modeliautaikamiona7.jpg

I definitivno od sada na dalje prvo tražim Siku modele jer najviše pružaju za uloženo.
 

sittingbull

Član foruma
Jako dobro, i meni se više sviđaju Siku u mjerilu 1/87. Možda nisu toliko detaljizirani, ali ne gledam ih lupom. Mišljenja se razlikuju - ukusi &td. Ako ih "voziš", a ne samo izlažeš, onda su pun pogodak.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Telige,
misli da ti ovaj zadnji MB za vuču nije u mjerilu????
Inače Siku modeli su sasvim OK Slažem se s time.. neki manje neki više..
Iako u usporedbi s Herpom na istoj diorami malo ipak gube na vjerodostojnosti...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh