Od nekud se treba početi

ivan2horvat

Član foruma
Došao tren da i ja predstavim svoje nove modele, odnosno produkt prelaska sa američkih na europske.

Ovdje je prekrasna meni jaaako draga Fleischmann DB BR 103




Također nova ljubav Roco DB DR 151



I 4 Roco putnička vagona sa osvjetljenjem










Loksa 151 će još malo pričekati svoje vagone, al nadam se nekom dobrom ulovu prvom prilikom kad se ukaže. :) Pa eto usput ako netko planira prodavati teretnjake DB epohe IV neka se javi. :palac_gore:

Do daljnjeg nadopunjenja voznog parka lijep pozdrav! :)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Dobar ulov od Kekota :aplauz: ,za dlaku su mi otišli ti vagoni! Kad sam se odlučio kupiti ih već su bili rezervirani! :evil: Ipak čestitam modeli su lijepi :palac_gore: ,a ko zna možda budemo ja i ti u pregovorima za njih jednog dana :dvoboj
 

ivan2horvat

Član foruma
Da, definitivno se moram zahvaliti Keki na modelima. Stvarno su očuvani i prekrasno voze...osjećam se kao da sam naručio iz dučana. Keko HVALA! :palci_gore: :naklon: :palac_gore:
Kaj se tiče vagona, ja sam htio baš vagone koje idu uz moju BR103 al mi ih je netko isto već rezervirao. :cry:
Sad sam u potrazi za nekim teretnjacima tak da i DB151 ima kaj vuči. :)
 

maki-vu

Član foruma
Supporter 2023
Supporter 2024
ivan2horvat kaže:
osjećam se kao da sam naručio iz dučana. Keko HVALA! :palci_gore: :naklon: :palac_gore:
heh !! ja sam od keka kupio nekoliko vagona i isto to sam mu rekao kad sam ih dobio od poštara!
ti vagoni su izgledali kao da su iz trgovine stigli!!!! :naklon:
 

Damir

 
Osoblje foruma
keko kaže:
Stvarno ste ludi, dečki!!! :D
Thanks!!!


Tako je Keko ,ništa nije pretjerano u toj tvrdnji stvarno si legenda,s modelima si se ponašao kao prema maloj dijeci! :naklon:
Za one koji ne znaju,ja sam od Kekota legende s još legendarnije makete HO pokupio 4 lokse i 2 vagona sve u stanju TAZE (pod čekićem,novo ili kako već) :palac_gore: A,i još sam mislio ove vagone šta su kod Ivana i ne znam kod koga je završila Krokodilka zelena??? A,i na početku rasprodaje naš forumaš Tomo mi javlja na mob:šinobus od Keke je u prodaji!! Dok sam došao kući s posla otišao isto pred nosom :( Ali,neka zadovoljan sam i s ovim šta sam uhvatio do tada je bila u kući ergela Mehano :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh