Ofarbao sam Alco, "ogradio je i ... da li je to 664?

Aleksandar

Poznati forumaš
Čistače snega nisam mogao nikako da postavim iz razloga što je kukica za vuču spuštena dosta dole i radijus pomeranja joj je u visini oba odbojnika. Ima li neko neku ideju?
 

GP 18

Aktivan član
Prvi macici se u vodu bacaju! Zato napred i neposustaj. Ako nemas air bras mozes sve izvesti i sprejem na nitro bazi! Brzo susi i zadovoljavajuće rezultate daje! Ja mislim da mu je RAL 6005 za JZ lokomotive. Kad sam farbao nisam znao pa sam farbao sa Ral 6002 ali to je to. Ako nisi perfekcionista i ovo dozivljavas kao vid zabave na dobrom si putu. Pa ovo i jeste zabava za nas koji smo u dusi ostali deca. Nemoj se zamarati brojem vrata,nitni na boku da li su lufteriperfektni i tome slicno. Ako nekada budes hteo sesces i napraviti perfektan model ali opet po tvom merilu i zeljama. Samo napred bitno je druzenje.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Pitanje??
Osim duzine?? Sta bi jos trebalo prepravljati??
Nadam se da kolega nece zamjeriti sto upadam u temu..
Al evo zasto ne diskutirati..
Btw.. loksa je ispala sas im korektno..al evo mozda se netko upusti u dodatno usavrsavanje ;)


Jel moze netko kratko..i slike s strelicama bk bile super ;)
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Ovo mače nisam bacio u vodu, malo sam je preuredio i, čak, poslao na dekodiranje. Videćeš kako leži na mojoj novoj maketi koja uskoro stiže. Majstori su bili Daki i Zdaki.
 

Mmarkkonyy

Član foruma
Supporter (2016)
Nikako bacati u vodu!

Meni je, kao i svima, zelja da posedujem jedan model sa nasih pruga ali je cena od 200e malo previse za mene.
Pre par meseci sam poceo da preradjujem mehano kabotazu ali sam zapeo na izboru boje i na dekalima.
Gde si nabavio i a gde stampao dekale.
 

Aleksandar

Poznati forumaš
To su samolepljive nalepnice, vrhunski ih je odradio naš kolega Zoran Tomić iz Kruševca, poslao mi ih je na gmail, zatim sam tu sliku poslao drugaru koji je fotograf na njegov gmail da bi tu sliku odstampao na samolepljivom kvalitetnom papiru.
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Trenutno sam preokupiran oko izrade makete, medjutim kada smo već kod toga, ima li neko ideju kako i od čega napraviti krov kabine za 664?
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Maketu mi prave Daki i Zdaki a preokupiran sam iz razloga što se svakodnevno čujemo. Trebalo bi da je dopreme do mene idućeg petka.Imam neke sličice koje su mi poslali ali ću naknadno slikati maketu jer na njoj trebam zalepiti 130 čovečuljaka, postaviti vozila, i dodati još neke detalje.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh