Pejc - kolekcija železničkih modela!

Bosphorus

Član foruma
Zajedno bome imamo dosta duplića u kolekcijama, skoro pa bi bilo lakše nabrojati razlike. Definitivno mi se sviđa tvoja kolekcija :D
:party::pivo::party:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Visak ovih zgodnih kontejnera/tankova slobodno posaljes za KC,odgovarali bi za moje"well-car"modele.
Inace :palac_gore:!
 

damir661

Veteran foruma
Jedan od ovih DB Sgnss vagona, bi lako mogao da se preradi u ŽS, u FVK su ih ionako pravili za DB, ali je sudbina htela da ostanu na ŽS:djed:zarulja
 

Pejc

Veteran foruma
Zajedno bome imamo dosta duplića u kolekcijama, skoro pa bi bilo lakše nabrojati razlike. Definitivno mi se sviđa tvoja kolekcija :D
:party::pivo::party:
Ipak ti prednjačiš a i imaš još dosta da nam predstaviš ;)
Hvala lepo :)

Visak ovih zgodnih kontejnera/tankova slobodno posaljes za KC,odgovarali bi za moje"well-car"modele.
Inace :palac_gore:!
Sve se da dogovoriti i rešiti ;)
Hvala :)

Jedan od ovih DB Sgnss vagona, bi lako mogao da se preradi u ŽS, u FVK su ih ionako pravili za DB, ali je sudbina htela da ostanu na ŽS:djed:zarulja
Možda se neko i odluči za preradu :)
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Intermodali su buducnost prijevoza,reko da ne zagubis koji kontejner:hmmm:
Kolekcija po mom ukusu,samo se ne kopca na"knuckle"
Posudim ti koji SD...?;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh