Piko SŽ 'Z' vagoni

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pa mislim da nisi u pravu wiggum-e.
Izostavio si ono glavno :
Cena.JPG
Staro narodno , kolko para tolko i muzike.... :plaza:

1borna

Veteran foruma
Mnogi bi bili jako zadovoljni i sa takvim modelima, Dumus dobro kaže koliko para....
Uostalom i kod kupnje automobila ne mogu si svi priuštiti neki Mercedes, zadovoljni su i sa Škodom npr.
Mislim da su veliki proizvođači shvatili da za visoku kvalitetu i cijene ne mogu imati dovoljno kupaca pa se
pomalo okreću i jeftinijim "entry-level" proizvodima?

nik

Veteran foruma
32,99 je jako puno za taj šrot. Za samo 5-7 eura više mogu se već kupiti 'pravi' modeli... Mislim na redovite cijena, ne na akcije.

malimiha

Član foruma
Bit će i jeftiniji od 32,99€, "naprimjer Lippe". Će biti dva Piko-ja za jedan ACME (ako ih napravi) :D
ACME obećava, a Piko napravi.
Ne zaboravimo, da prvi pokupi maslac :gladan, a na kraju što ostaje :glup.

malimiha

Član foruma
Bit će i jeftiniji od 32,99€, "naprimjer Lippe". Će biti dva Piko-ja za jedan ACME (ako ih napravi) :D
ACME obećava, a Piko napravi.
Ne zaboravimo, da prvi pokupi maslac :gladan, a na kraju što ostaje :glup.
Kao što sam napisao, Lippe najavio cijenu izpod 30€/kom. :cool_2:
http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-46-10-2-0-gatt-de-p-0/ein_produkt.html
http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-46-10-2-0-gatt-de-p-0/ein_produkt.html
Ovi vagoni će sigurno ići dobro u prodaju, jer se u to vrijeme voze po europskim zemljama, pa i cijena 29,69€/ kom. jeste prihvatljiva.

Gorchi

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Mislim da je Piku otišlo slovo "t" nekamo kad su pripremali šemu bojanja i zapravo bi morao biti Beelmt. Koliko mogu vidjeti sa njihove stranice vagon ima broj 61 79 20-70 003-9 i on je lijepi mix broja od Y i Z vagona a broj uopče ne postoji.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh