Postolje za nase Dizele

vdzr

Novi član
Pozdrav.

Ovo prije nekoliko godinama sam poceo projekt postelje za diezele posto nema za kupiti.

Najprije ocu se Andriju pohvaliti. Bez njega nebi poceo taj projekt. On mi mnogo pomagao sa podacima posto ja ne zivim u HR.
I ocu se jo sBorisu pohvaliti za njegove mjere i 3D modeli sto mi jako pomagao i svim ostalima za mjere i nacrte.

Ovo je moj prvi pokusaj koji je zadovoljno radio. naznam vice koliko sam ih isprobao
1.jpg

Posto prvi prototyp bi bilo puno posla za seriu raditi, sam pokusavao djelove Laserati2.jpg

Ovo i cijeli frem sa postolje3.jpg

Ljepo je vozilo. Ali imo sam u duzim Testom problema sa lagerima pa sam morao traziti drugo mogucnosti.

vdzr

Novi član
Rijesenje sam naso u suradnju sa Linea model. Oni su na moje nacrte radili postolje.

Motor je sakriven u pstolje i svako postolje ima motor4.jpg

Ova slika da se vidi razlike moje postolje5.jpg

3D model od Borisa sa ugredene postolje6.jpg7.jpg

Testovi su do sada dobro ispali. Iliima jos dosta pola, jel se mora jos detalji promjeniti da ide dobro.

Najmanji raduis koi ce moze voziti ce biti kod kratkih je oko 400mm i dizik 500mm do 600mm

Napravio sam jos jedan film na Clubskoj maketi sa vlakom Zürich - Beograd Express. Daobro je vozili, ali nije mi sve 14 vagone mogao vuci na 20% rampu. sa 11vagonima je dobro vozilo. Lokomitiva je 430g teska.

Izvinit kavlitetu filma. nije bas najbolja

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh