Teretni vagoni - modeli za prerade - Gas-z

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Sad da brojimo zakovice... :D
Imam ja nekoliko pitanja glede ovih izašlih Gas vagona, ako netko zna;
Da li je LS Models imao u svojoj ponudi trokraka kola ručne kočnice?
Da li su se ove manevarske kuke na izbočenim nosačima stvarno prakticirale ovako komplet žuto farbati?
Ovaj slovenski JŽ pod brojem LSM 38110, to bi trebao biti neki krš stacioniran u Somboru, da li je imao okrugle odbojnike?

Inače, svaka čast za realizaciju modela!:palac_gore:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Slažem se, baš su lijepi ovi vagoni, imaju puno detajla pa i ispod vagona. U pošiljki vagona koja je jućer došla nisam sve pogledao ali onih nekoliko... nemam primjedbi. Izgleda da ima LS Models stvarno kontrolu na nivou.
 

malimiha

Član foruma
Ovi modeli nisu podrucje mojeg interesa, ali svaka cast, konacno novi teretni i to od LS Modelsa! Nadam se da ce se dobro prodavati. :palci_gore:
Takođe i za mene ovi modeli nisu podrucje mojeg interesa, i ja se nadam se da će se dobro prodavati da i za nas N-jaše postoji mrvica mogućnosti za izradu kojeg domaćog vagona u N skali. Bojim se da će cijena utjecati na prodaju.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kod Lippe-a su jeftiniji neki momci koji kupuju kod njih mogu ih dobit izpod 50€ (Lippe preis=51,75€ - bonus 3-4% - rabatt) a poštarina 3,90€ u EU :cool1:
kod lippe ih nema za kupiti
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
@Gorchi Hvala za ove divne slike. Da li se na modelu otvaraju vrata?
Nešto sam pokušavao pomaknuti vrata ali nisam uspio. Jako vjerojatno da se ne daju pošto su lijevo i desno od vrata otvorene rešetke za zračenje pa bi ih barem ove blokirale kod pomicanja.
 

Izidor

Član foruma
Zaista ljepo odrađeni modeli ovih Gas vagona.:palac_gore:
Ljepo su se potrudili u LSM.:aplauz::aplauz::respect:

Nakon ovih slika objavljenih gore treba, da popunim i svoju kolekciju tim modelima.:fotic:

Gorchi, jel imaš još neki model na lageru kod tebe? :neznam:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Okej, budemo se dogovorili preko PP odnosno e-maila. Btw, ako želiš platiti preko PayPala, nema problema.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh