Zastava 615/620 (FIAT) u 1:87

Mon

 
Osoblje foruma
Tragajuci za modelima legenda na cetiri tocka koje su vidjale na nasim prostorima
naleteo sam na model FIATa 615 u furgon verziji proizvodjaca MINIMONDO,
koji se je mogao videti kod nas i kao FIAT i kao ZASTAVA proizvodnja.

http://www.minimondo2002.it/joomla/component/virtuemart/?page=shop.browse&category_id=70
FIAT 615 group1-87 front-side.JPG
.
FIAT 615 group1-87 back.JPG
.
FIAT 615 group1-87.JPG

Po tome kako je model zavrsno obradjen ja sam prvo pomislio da se to radi o 1:160 modelima dok nisam nasao podatak da su to ipak 1:87 modeli.

Interesuje me jel jos neko naleteo na jos neku izradu modelcica ovih 615 i 620, bez razlike jesu li furgon, kombi ili kamion verzija?

Ili, jel imamo mozda nekog modelcica koji je izas'o iz domace radionice nekih nasih spretnih ruku?;)
.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Jedan ovakav je još aktivan, u susjednom mjestu:

2008-06-12_oldtimer1.jpg


Bilo bi fora da postoji i kamionet od Minimonda.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Mozda bi se prednji deo furgona mogao iskoristiti za dobijanje kamioncica.
Kad bi se na pr. "nasadio" na Brekininog Borgward-a B511 koji bi se isto morao malo preraditi... :hmmm:
F615-620.jpg

.
B511+Z615.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ubih se trazeci po NET-u, bez rezultata - jel zna neko gde bi mogle da se nadju tacne dimenzije "1:1" kamioneta?
 

Mon

 
Osoblje foruma
:naklon:Mija!

Brojevi se ne vide bas al' cu da pokusam da nesto rasaznam.:palac_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh