Modelarske novosti za 2015.

nik

Veteran foruma
Pa ACMEta si već dobio prije 10 dana. Barem novitete iz Nürnberga. Daljnji se očekuju na Intermodellbau Dortmund, u travnju.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Pa ACMEta si već dobio prije 10 dana.... Barem novitete iz Nürnberga. Daljnji se očekuju na Intermodellbau Dortmund, u travnju.
Ma taj sam PS postavio čisto informativno, da neko eventualno ne misli tražiti katalog kod Sebnitza...
Nadam se da će posle Dortmunda biti još novina; u onom ACMEtovom od pre deset dana nema najave onoga što se željno priželjkuje već par godinica. :(
.
 

nik

Veteran foruma
Ma taj sam PS postavio čisto informativno, da neko eventualno ne misli tražiti katalog kod Sebnitza...
Nadam se da će posle Dortmunda biti još novina; u onom ACMEtovom od pre deset dana nema najave onoga što se željno priželjkuje već par godinica. :(
.
Pa dobio si Hellas Istanbul 2...
 

1borna

Veteran foruma
Američke novosti sa
National Train Show
IMG_4337%281%29.jpg

IMG_4090.jpg

Ovo je Z!
IMG_4093.jpg
IMG_4114.jpg

To su prozori (H0)
IMG_4222.jpg

Više o tome je na http://model-railroad-hobbyist.com/node/23530
 

wiggum

Veteran foruma
Moze li netko staviti na forum pdf s novostima, jer preko mobitela je download iz nekog razloga nemoguci. Probao sam jucer ujutro i navecer, i sad opet, i nista. :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh