M.Dusan-moja kolekcija vozila

M.Dusan

Član foruma
Šta se smeješ? :) Sve bi ih uzeo. Jesu na prodaju?
Nasmejao sam se kada sam procitao...ovaj,i ovaj ti uzimam.:hihihi:Tako i ja isto!Prva rec u recenici,kada su u pitanju modeli,je...uzimam,svejedno kako,ali uzimam,otimam.:);)Nista nije na prodaju!Volim po nekad da napravim eventualnu zamenu,kada je prilika za to.Uglavnom,kupujem.Tek po nesto izbacim na Limundo,ili Kupindo,na prodaju,i potpuno mi je svejedno da li cu prodati,ili ne.U sustini,proda se uvek po nesto.
 

M.Dusan

Član foruma
Ako češ šta prodavati, me kontaktiraj ;)
Ima jedan model koji bi prodao...ali pod uslovom da prvo kupim Volvo F89.U obzir bi dosli svi proizvodjaci tog modela.Herpa/Albedo/AWM,Herpa/Albedo,ili samo Herpa,ili Albedo...nov!To bi ti bio momenat,i savrsena prilika da me ulovis za nesto iz moje kolekcije:);)kada bi nekim slucajem mogao da nabavis takav,za mene zeljeni model.:cool::pozdrav::hihihi::papa:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
AE 500 Magnum,.....NO COMENT......
Pokusavali su napraviti MAN-ove,Volvo-e,cak i DAF-ove......?
MAGNUM je MAGNUM,pogotovo sa oznakom AE-500 MAGNUM
 

M.Dusan

Član foruma
AE 500 Magnum,.....NO COMENT......
Pokusavali su napraviti MAN-ove,Volvo-e,cak i DAF-ove......?
MAGNUM je MAGNUM,pogotovo sa oznakom AE-500 MAGNUM
Za svoje vreme,i dugo nakon toga,Magnum je zaista bio nesto posebno.I sada,u novoj epohi kamiona,za mnoge ljude Magnum predstavlja i dalje nesto posebno.
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh