M.Dusan-moja kolekcija vozila

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
A gdje je ostatak pp-a za prijevoz drva od Haubera?
Mislim na dolly sa sticama.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Dolly je parkirana u sumi.Nisam obracao paznju na nju prilikom slikanja.Slikacu je prvom prilikom kada budem izdvojio dan za to.
Sa pripadajucim tovarom trupaca,ovo je kao da si slikao kamion bez zadnjih osovina.
Salim se,Hauber modeli,pogotovo Road Runner za Australsko trziste su mi najljepsi modeli kamiona.
Sa onim "bull barom" i oznakama "Road Train",prekrasni kamioni.Moje skromno misljenje.
 

M.Dusan

Član foruma
Sa pripadajucim tovarom trupaca,ovo je kao da si slikao kamion bez zadnjih osovina.
Salim se,Hauber modeli,pogotovo Road Runner za Australsko trziste su mi najljepsi modeli kamiona.
Sa onim "bull barom" i oznakama "Road Train",prekrasni kamioni.Moje skromno misljenje.
Podrzavam tvoje skromno misljenje,Hauber Skanije i jesu jedne od najlepsih kamiona,i uopste Skanija.A zamisli kako izgledaju one longline opcije?:hladno:Da se covek smrzne od pogleda koliko dobro izgledaju,i prave,i modeli u HO razmeri.
 

M.Dusan

Član foruma
Nadam se da mi Dušan neće zameriti što mu kvarim temu.
Jest da nije potpuno isti ali za mene je najbolje urađeni SCANIA-njuškaš kojeg bi rado da imam u mojoj 1:87 kolekciji a prihvatio bih ga i u 1:1 razmeri .:ljubav

Scania 999 V8 Red Pearl Cabrio: http://www.modelltruck.net/showthread.php?52653-Scania-R999-%E4hnlich-Red-Pearl-im-Ma%DFstab-1-87

I moja malenkost pored (ustvari iza) istog 1:1 "modela".;)
View attachment 47558
Naravno Mon da nemam sta da ti zamerim,naprotiv...drago mi je sto si postavio slike od te lepotice.prelep je i model,i ova 1/1.Znam ja za te modele odavno!Clan sam skoro svih najboljih nemackih grupa na FB-u,sa dugogodisnjim iskustvom,i poznajem mnoge TOP kolekcionare u evropi.Cuda sam se nagleda:ovi RC modeli u 1/87 razmeri su zaista sami vrh u nasem hobiju.Gledao sam izrade mnogih modela,i meni je u planu da nabavim jedan vrhunski RC model u 1/87 razmeri.Ko ima znanje i alat...treba mu,ne vise od 30 min da napravi,i da vec pocne voznju po maketi.Ja sam konkretno gledao prepravku jednog 4-osovinca,od pocetka,do kraja,i sve to nije trajalo 30 min,model je vec poceo da se vozi.Da ne govorim o usavrsavanju do ciste perfekcije.:)
 

Mon

 
Osoblje foruma
...Ko ima znanje i alat...treba mu,ne vise od 30 min da napravi,i da vec pocne voznju po maketi....
Onda Dušane hvataj se knige (čitaj: interneta) i na učenje! I obavezno se javi kad budeš završio kurs! :palac_gore:
 

M.Dusan

Član foruma
Onda Dušane hvataj se knige (čitaj: interneta) i na učenje! I obavezno se javi kad budeš završio kurs! :palac_gore:
Lepo si mi to rekao!Ne mogu,a da se ne slozim sa tobom.No,tu ima jedan mali problem.U 90% slucajeva,sam od onih tipova koji uvek dobijaju sve na gotovo.Ja samo radim sitne prepravke,i to iskljucivo sa orginalnim delovima.Sto znaci da kupujem odredjen model,nov,ukoliko mi je nesto potrebno od delova,i to stavljam na model,koji meni lezi na srcu.Dobro je,lakse mi je sada,bar sam negde priznao svoju osobinu po pitanju hobija:crvenilo:.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh