M.Dusan-moja kolekcija vozila

wagenman

Član foruma
Neznam da li grešim ali sam stalno pod nekim utiskom da je na svim KW 900 Herpa malo omanula s' kabinama? Deluju mi malo ne realno :(
 

M.Dusan

Član foruma
Maa.. ralicu bih ja nabavio bez problema,samo da Dusan hoce da je udomi kod mene da mucenica oseti malo draz voznje kroz Americke predele!
Mislim lepo je i PODRINJE ali..:dada:
Vozim je jednom sedmicno,svo ostalo vreme stoji na americkoj diorami.Dodirujem je samo da oduvam malo prasine koja padne po njojJeste,priznajem,vladaju evropski modeli u mojoj kolekciji,ali zato moja mala i skromna U.S. kolekcija deli istu dozu ljubavi kao i evropski modeli.Nedeljom,kada je vozim na evropskoj maketi...ja vidim sve americko,(bez obzira sto je sve u evropskom stilu).Masta mi je beskrajna,kao svemir.:cool_2:;)Nego,ima tu drugi problem,i ova moja U.S. kolekcija raste.Valjda zbog ovih obilnih kisa koje danima padaju kod nas.:)Slusaj me,video sam na jednoj od tvojih slika,model kamiona,tj.poluprikolice,samo delic slike,i na modelu pise Union Pacific.Ako nisi bas preterano vezan za taj model...bilo bi lepo da taj model vidi Podrinje,svidelo bi mu se.Naravno,podrazumeva se da bi obestecenje bilo adekvatno,po vasoj zelji;)sve opcije su otvorene,tj.ja sam za svaki vid dogovora sto se tice tog modela.Jedino sto nista ne dolazi u obzir iz moje kolekcije,a sve ostalo mogu da nabavim.Mada,ima jedan poseban i vrlo redak U.S. model u mojoj kolekciji,za koji nemam uopste nikakva osecanja,a stvarno je nesto vrlo retko i posebno u kolekcionarskom U.S. svetu.Ako bude bilo doze interesovanja za moj predlog,znas gde da se javis.:papa:
 

M.Dusan

Član foruma
Neznam da li grešim ali sam stalno pod nekim utiskom da je na svim KW 900 Herpa malo omanula s' kabinama? Deluju mi malo ne realno :(
Mislim da je u pitanju ipak neka greska:):cuska:i u stvarnosti,konkretno, ovi stari Kenwort-i kamioni deluju,(ne znam kako bih opisao)...mozda jednostavno,prosto...i jesu takvi.Mozda zbog toga stices takav dojam.A Herpa nije omanula sa kabinama.To je moje skromno misljenje.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh