M.Dusan-moja kolekcija vozila

Pejc

Veteran foruma
Magnum je stari AWM.Kvalitet plastike na vrhunskom nivou,kao Roco,Herpa,i Albedo.Imam jos jedan u kolekciji,postavicu slike i od njega.
Ne bih se složio. Možda i neke stvari ima kao Herpa, ali ovi farovi na AWM modelu ga ubijaju u pojam...
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Bijela Scania Hauber ti je :respect:.(imam takvu zelenu)
Ali zuti Volvo FH trazi crne blatobrane iza kabine,nebi mu skodile sire,standardne felge sa pripadajucim gumama
Opet osvrt na AE 500 Magnum Renault modele,takvi se vise ne rade.......
 

M.Dusan

Član foruma
Bijela Scania Hauber ti je :respect:.(imam takvu zelenu)
Ali zuti Volvo FH trazi crne blatobrane iza kabine,nebi mu skodile sire,standardne felge sa pripadajucim gumama
Opet osvrt na AE 500 Magnum Renault modele,takvi se vise ne rade.......
Zuti Volvo FH ne pipam,sto se tice nekih prerada.Isti takav postoji u neposrednoj blizini mog grada...potpuno isti tegljac.Uradicu mu vremenom istu poluprikolicu,i posle toga ce biti orginal model kakav postoji i u stvarnosti.
Video sam tvoju zelenu Skaniju Hauber...prelepa boja,kao i model.:respect:
 

M.Dusan

Član foruma
Konacno stigla komplet nova sasija za F88!Morao sam imati ovu kabinu,P170614_10.36_[01].jpg P170614_10.37.jpg u ovoj 6x4 opciji.Sada mi je ovaj model pravi i prelep,za mene licno.Iskreno se nadam da ce se dopasti i ostalim ljubiteljima starijih modela tegljaca.
Herpa-Volvo F88 6x4 1/87
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh