ACME Jugoslavija Express

Davor

Veteran foruma
"Srećom" samo su sliku zeznuli. Opis odgovara pravom stanju:
3-teiliges Reisezugwagenset "Jugoslavia Express" der Jugoslavischen Staatsbahn (JZ), Epoche IV-V.

Das Set besteht aus drei Wagen (ein 1/2 Klasse Typ Z, ein 2. Klasse und ein Liegewagen), alle JŽ Lackierung.

1/2 Klasse-Wagen: ABllm
Betriebsnr.: 517230-70600-7, LüP: 303 mm
Liegewagen: Bcl
Betriebsnr.: 517259-80651-4, LüP: 282 mm
2. Klasse-Wagen: Bl
Betriebsnr.: 517220-80559-5, LüP: 282 mm

Modelle mit Inneneinrichtung. Kupplungsaufnahme nach NEM 362 und Kurzkupplungskinematik.
 

Stanley

Poznati forumaš
Mrakača, rekao bi moj zet Sarajlija.
Jedno pitanje, čisto iz znatiželje: do kojeg uspona bi lokomotiva mogla povući ovu mrcinu od 11 vagona?
 

Davor

Veteran foruma
Možda je suviše subjektivan sud ali ovi Gošini bombončići su daleko lepši od DB vagona.:cool:
 
  • Like
Reactions: Mon

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Kako je već napisano, set se može dobiti... Može kod modellbahnshop Lippe i kod Reisezugwagen:
http://www.reisezugwagen.eu/?p=14531
Ima ga već i kod MoKo, objava na stranici MoKo:

NOVO 2013
ACME set treh vagonov “Jugoslavija Express ”art. 55075 (cena za set 149,90 EUR po izidu bo 179,90 EUR )
Seti bodo na voljo po prednaročniški ceni do 16. maja.
Količina setov je omejena.
ACME 55060 in 55061


ACME 55075
 

Mon

 
Osoblje foruma
Kakve veze ima ulazak CRO u EU sa mojim setom kojeg sam odavno narucio kod MoKo-a? :hmmm:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Pa u tome i jeste stvar Damire: ja ih ne cekam na carini, stignu mi na kucni prag;
zasto onda ja moram da cekam da CRO udje u EU pa da mi stigne set od MoKo-a???
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Kakve veze ima ulazak CRO u EU sa mojim setom kojeg sam odavno narucio kod MoKo-a? :hmmm:
To je tvoj problem, ako nisi dobio obavijest od Moko-a da te tvoj set čeka!
Jesi uopće kontaktirao Moko da ti ga pošalju?
 

Mon

 
Osoblje foruma
Naravno da je problem Sky, jos kad nisam dobio set! :hihihi:

Ja sam lepo jos onomad narucio set i dobio odgovor od MoKo-a da su primili moju narudzbinu.
Nikakav mail posle ovog nisam dobio.
A ranije, za modele koje sam narucivao obicno sam dobijao obavestenje od MoKo-a da su mi modeli stigli i da mogu da izvrsim uplatu.

Nego lepo kazes, odoh da napisem jedan mail Branku, mozda su me zaboravili. ;)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ja sam lepo jos onomad narucio set i dobio odgovor od MoKo-a da su primili moju narudzbinu.
Nikakav mail posle ovog nisam dobio.
A ranije, za modele koje sam narucivao obicno sam dobijao obavestenje od MoKo-a da su mi modeli stigli i da mogu da izvrsim uplatu.

Nego lepo kazes, odoh da napisem jedan mail Branku, mozda su me zaboravili. ;)
Bit će da je tu problem, jer setovi u Moko odavno su stigli. Pošalji im poruku.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pa u tome i jeste stvar Damire: ja ih ne cekam na carini, stignu mi na kucni prag;
zasto onda ja moram da cekam da CRO udje u EU pa da mi stigne set od MoKo-a???
S tobom nikakve,ali Sky je mislio na naručitelje iz HR.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh