ACME Jugoslavija Express

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
zbog čega još ne postoji prava slika seta 3?? samo ona bezvezna grafika i to veličine kutije šibica.... mislim, proizvod samo šta nije došao na police a nigdje slike...
 

Balkano

Član foruma
Mene nebi cudilo da na kraju taj treci Jugoslavija Express set uopce neizade na trziste! Sumnjivo mi je isto jako da jos dosad nepostoje prave slike tih modela. Cujem za Avalu da je ACME odustao od proizvodnje jer ima premalo prenarucbi. Mozda je isti problem sa tim trecim setom Jugoslavije, pa zato ga jos dosad nema i mozda nece ni biti...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Sacekajmo pa vidimo...mada je meni logicnije da pre izbace taj treci set nego ova prva dva koja vec imamo.:zvizdi:
Za sve koji su ih očekivali i one koji su pričali da ih neće više biti - dolaze ponovo setovi 1 i 2, ali i set 3!
 

Mon

 
Osoblje foruma
Uhh izvinjavam se, nisam se dobro izjasnio; hteo sam da kazem da ih imamo (ili, kao sto vidim imali smo ih) na trzistu.:D
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
ja sam kupio jedan set, koji je sacinjen od jednog vagona i seta 1. i dva vagona iz seta 2., a sad zelim set1 i set 2 u kompletu :D, a nadam se i trecem setu iako mi "smrdi" ta grafika koju nikako da zamjene prave slike :crazy:
 

damir661

Veteran foruma
Mene nebi cudilo da na kraju taj treci Jugoslavija Express set uopce neizade na trziste! Sumnjivo mi je isto jako da jos dosad nepostoje prave slike tih modela. Cujem za Avalu da je ACME odustao od proizvodnje jer ima premalo prenarucbi. Mozda je isti problem sa tim trecim setom Jugoslavije, pa zato ga jos dosad nema i mozda nece ni biti...
Odakle ti to da je ACME odustao od Avale, onda je verovatno ne bi objavili u katalogu za ovu godinu, jer se ona provlaci i u predhodnom.
 

nik

Veteran foruma
U trećem setu je novosadski zeleni Bl što znači da u vlaku imamo dva Bl vagona iz Srbije a samo jedan zagrebački; to ne odgovara stvarnom sastavu iz tog vremena jer treba biti samo jedan beogradski Bl (ili ga može mijenjati novosadski) ali trebaju biti 2 zagrebačka (jedan do Zagreba a drugi do Vinkovaca).

Drugi, veći, problem su previsoko postavljeni bočni natpisi (logo, brojčana i slovna oznaka te natpisi KOLA SA LEŽAJIMA i VOITURE COUCHETTES) što izgleda komično...
 

damir661

Veteran foruma
Nadam se da ce te natpise uspeti spustiti za najvise milimetar, nije ni meni jasno sto su ih priljubili uz same prozore, ima dovoljno mesta izmedju resetke i dodnjeg ruba prozora
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
vratio se kolega nik jeeee!!!!!!!!!!!!!!!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh