Gdje nabaviti modele vozila?

vule

Poznati forumaš
Znaći to je u Mulleru? Zašto pitam? Zato, jer je u Muller trgovinama u Sloveniji sirotinja, što se tiće 1:87 cestovnjaka. Osim Siku asortimana ter 3 ili 4 Schuco cestovnjaka nema ništa. A na fotkama vidim, da se kod vas mogu kupiti i Wiking modeli, dok je u Sloveniji to moguće samo u MOKO te putem interneta.

PS: jesam u EU već 9 godina, pa što onda? Vi stvarno vjerujete, da u EU teće mlijeko i med?
nisam mislil na med i mljeko nego na carinu,naručiš u trgovini i za 2-3 evra stiže na kučnu adresu,a nisi u strahu da te operu za pol vrednosti pošilke,znam iz iskustva!!!!

mr.0

Član foruma
Blagdani su (a i kriza), pa zvući primamljivo kupiti dva modela za 20 kuna!

U pošti (Hrvatskoj) ove dvi igračke stoje svega 20kuna, ili malo manje od 3 eura.
00554.jpg
dimenzije su otprilike u mjerilu 1/80, tako da bi se dalo lako preuredit u H0
00555.jpg Modeli nisu baš nešto detaljni, al ja sam već počeo preuređivati svog Caterpilara D11... zasada jedna slika, a uskoro više u mojoj temi
00565.jpg

1borna

Veteran foruma
Pojavila se nova izvedbi autopista, autići su na baterijski pogon i daljinsko upravljanje no imaju i senzore tako da se sami drže označene
piste (ako ih ne natjerate van). Ovo je za sada u većem mjerilu no možemo se nadati za koju godinu da će biti i u H0!

1borna

Veteran foruma
Ovih dana je predstavljen novi Land Rover Defender a Lego je napravio umanjeni model
koji je također tehnološki napredan i zahtjevan za sastavljanje

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh