HŽ Mimara - ACME

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Kod Lippe se vidi 52861 (Beelmt) i 52871 (Aeelmt) da su na zalihi i su morali doživjeti ponovno izdanje.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ma ima ih i na ebay-u i td it.
U Moku su rekli da su rasprodani i nece se reizdavat ponovno...
Sto bi valjda znacilo da su zakasnili s nabavkom ovog novog reizdanja s nabavkom na veliko..
A nece se u dogledno vrijeme novi raditi..
Steta.. ja podrzavam nase domace prodavace..citaj => Moko..pa mi zao mislio sam sva tri od njih kupiti :(
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Ja ću novi 2. razred, a možda i restoran (ako stigne do tada u dućane) pokupiti u Ljubljani na sajmu sredinom 5. mjeseca, mailovi od Moka mi stižu bez problema i sve se da dogovoriti.
 

malimiha

Član foruma
Ma ima ih i na ebay-u i td it.
U Moku su rekli da su rasprodani i nece se reizdavat ponovno...
Sto bi valjda znacilo da su zakasnili s nabavkom ovog novog reizdanja s nabavkom na veliko..
A nece se u dogledno vrijeme novi raditi..
Steta.. ja podrzavam nase domace prodavace..citaj => Moko..pa mi zao mislio sam sva tri od njih kupiti :(

:dada: ali sigurno budu svi novi modeli na lageru u Moko, do sada je još uvijek bilo tako ;)
 

nik

Veteran foruma
Preiser 17220.
$T2eC16Z,!zEE9s3!Yld1BRcE31gZTQ~~60_35.JPG

blog000477.jpg

49350_c.jpg

A1650_I2.jpg

49775193.jpg

http://www.stummiforum.de/viewtopic.php?f=27&t=62603&view=next
 

Izidor

Član foruma
a kod Moko-a u prednaročilu 54€, povoljno za poludit
Moja poanta ovog posta nije u cijeni modela ( za to gde i po kojoj cijeni nenetko kupuje, prepušteno je svakome kolekcionaru za sebe) nego u fotkama modela, da ne bi netko shvatio, da radim neku reklamu za određeni dučan.:djed.
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Moja poanta ovog posta nije u cijeni modela ( za to gde i po kojoj cijeni nenetko kupuje, prepušteno je svakome kolekcionaru za sebe) nego u fotkama modela, da ne bi netko shvatio, da radim neku reklamu za određeni dučan.:djed.

Fotke modela su već odavno viđene ;)

osim toga, kolega Sky je objavio tako dobre i kvalitetne fotke navedenih modela da je sve ostalo suvišno :)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Valjda ga je HŽ opet dao u najam za potrebe Optime, baš kao i prošle godine negdje u ovo vrijeme...
 

nik

Veteran foruma
Bolje da vozi nekde, da ne trune nekde u nekoj ''Branimirovoj''.
Barem nešto pozitivno od HŽ-a.
Da ali 'drpili' su ga iz rezerve za InterCity-Maestro a drugi WReelmt nije u voznom stanju tako da, u sezoni, rezerve uopće nema...
No pustimo sad 1:1 željeznicu; što više ovaj HŽ WReelmt 'leti' naokolo i ACME model će se bolje prodavati a to nam ide na ruku.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh