HŽ Mimara - ACME

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Hobby-Sommer SALZBURG ACME 52864=56,50 EUR, ACME52891=59,80 EUR. Iza cijena navedenih modela je oznaka Hp1, što bi trebalo značiti "dostupno".
Preko Hobby-Sommer-a sam se dosta modela nakupovao. Pozitivna strana kupovine preko njihovog web-shopa je ta, što su automatiznom skidali porez (vrijeme kada HR nije bila u EU) i što su zaračunavali malu poštarinu.
Loša strana: što sam na isporuku pojedinih modela znao čekati mjesecima! Tako da, neka te ovaj 'Hp1' ne zbunjuje, jer ta oznaka nije garancija da modele imaju na lageru. :)
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
To sam dobio od Naumann-a ovog ponedjeljka:

Sehr geehrter Sammler, lieber Eisenbahnfreund,
bei A.C.M.E. sind gerade folgende Neuheiten ausgeliefert worden:

ac52861 – HZ Großraumwagen, 2. Klasse, Epoche V (Wiederauflage)
ac52864 – HZ Großraumwagen, 1. Klasse, Epoche V (mit veränderter Wagennummer)
ac52871 – HZ Großraumwagen, 1. Klasse, Epoche V (Wiederauflage)

Mit freundlichem Gruß
Ferenc Naumann
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Hajde da ih pitamo u Nürnbergu :) Pored HŽ restorana očekujemo još SŽ Aeelmt + 2x Beelmt... Najavljeni su bili u katalogu 2013 isto kao ovaj novi HŽ Beelmt sa drugim brojem.
 

FILIPSON

Član foruma
Ipak je (na žalost) Branko u pravu. Ne kupujem 52864 dok ne izađe 52891.Da ne plaćam dva puta troškove dostave.:crvenilo:
 

nik

Veteran foruma
To je Beelmt s novim brojem?
Da, to je 001.
188905_c.jpg

http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-47-11-2-0-gatt-de-h-0/ein_produkt.html
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Poziv za pred-narudžbe iz Moka:

Poštovani ljubitelj modelne železnice!

Sporočamo Vam, da sprejemamo prednaročila za HŽ EuroCity potniški vagon
v merilu HO (1:87) proizvajalca ACME art. 52864 .

Cena vagona v prednaročilu je 49,90 EUR.

Na zalogi pa sta tudi art. 52861 in art. 52871 po isti ceni.
Količina vagonov je omejena.
 

mehano

Član foruma
Kad se predviđa isporuka? Kakva je procedura kod njih, jel se može platiti pay-palom, koliko dođe dostava u hr?Nisam nikada kupovao pa ne znam!:glup
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh