Iskustva prilikom prodaje/kupnje

66dovla

Član foruma
Supporter (2016)
Pozdrav svima!Posto sam jos novi u svemu ovome i nemam bas puno modela mogu pohvaliti dvojicu kolega od kojih sam uzeo neke stvari a to su Marinac I Brojcile!Odradeno vrhunski!:palac_gore:Stvarno su decki za apsolutno sve vrste dogovora!:palac_gore:Jos jednom Marinac i Brojcile svaka vam cast na do sada odradenome i veselim se slijedecoj kupovini i daljnjoj suradnji!:pivo::pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
 

marinac

Član foruma
Želeo bih da proširim spisak ljudi sa foruma sa kojima sam sarađivao od mog poslednjeg posta u ovoj temi... Ljude koje ću nabrojati ovim putem pohvaljujem, zahvaljujem im se na saradnji, i svakom bih preporučio saradnju sa njima. Ako sam nekog izostavio verujte da to nije namerno, unapred se izvinjavam, i neka mi slobodno ukažu na propust. Dakle, @draženzki , @Goran , @zdravko , @Lost Train , @66dovla , @kcspartak , @brojcile , @boban , @mladen , @vladimirvit , @deniszg , @mirchelo @nepco , @Shone97 , hvala Vam svima i takođe hvala starim mušterijama i ljudima sa kojima sam sarađivao, navedeni su u ranijim postovima a i prepoznaće se oni... :)
Neko specijalno negativno iskustvo koje bih naveo još nisam imao, ako se tako nešto nekom desi smatram da treba navesti, da bi drugi forumaši bili na oprezu...
Pozdrav svima!
 

Lost Train

Član foruma
Hvala kolega Marinac na suradnji.S tobom je lako poslovat i dogovoriti kupoprodaju a i slanje modela..Ujedno se zahvaljujem kolegi Goranu i naravno mom kolegi Gagy-u,kolegi Vule.Zadnje vrijeme dosta kupujem modele i izdvojio bi svoju ekipu iz KC za suradnju.Cesto kupujem od kolege Zetovica s foruma.Kolega je zaista susretljiv,modeli s dostupni i prakticki novi.Uzimo sam dosta modela i same rjeci pohvale od dogovora do realizacije pa sve do placanja....Pozdrav svima...
 

DinoOS

Novi član
Evo da i ja nekog pohvalim, to je DinoOS. Nudio je kamione te automobile, pa sam ih poželio i zamolio ga, da ih čuva za mene. Paket je stigao na upučenu adresu prije nekih tjedan dana, a prije pola sata sam ga preuzeo i prezadovoljan sam vozilima. DinoOS, hvala ti. :daj_pivu:

nema načem... drago mi je da ste zadovoljni sa modelima autića i kamiona :D

LP
 

Henri

Novi član
.Jedan VEEEEEELIKI pozdrav djelatnicima odnosno "ljudima" u HRVATSKOJ POŠTI.I molba da drugi put kada ukrcavaju pakete u vozila da iste malo više srede, tako da nam ne trebaju paketi nego male vrečice za smeče.Hvala za paket koji sam preuzeo danas prije sat vremena.
 

Attachments

  • 20140319_173835.jpg
    20140319_173835.jpg
    132.5 KB · Pregleda: 154
  • 20140319_173859.jpg
    20140319_173859.jpg
    101.4 KB · Pregleda: 170
  • 20140319_173935.jpg
    20140319_173935.jpg
    129.3 KB · Pregleda: 169
  • 20140319_174055.jpg
    20140319_174055.jpg
    148.5 KB · Pregleda: 142

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kolega Henri staviš u kutiju od HP, i naljepnicu da je roba lomljiva i tada nemaš problema jedino što ta naljepnica košta tri kune!
 

Bulares

Aktivan član
Evo ja sam relativno novi clan ove zakon zajednice ali smatram da je vrijeme da pohvalim ljude sa kojima sam suradivao.
@Reno - kupio Mehano lokicu od njega, osobno ju pokupio i stvarno sam ostao ugodno iznenaden na prijaznosti covjeka i izgled lokice.
@Ivan Zetović - od Ivana sam uzeo Roco dcc set i nedavno dekoder. U oba slucaja je komunikacija bila odlicna te paket stigao na vrijeme.
@Thommo - od covjeka narucio tracnice i vagon. Paket stigao kako je dogovoreno.

Hvala deckima i nadam se uskoro ponovnoj suradnji.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Koverta s jastučičćima, 3 kn, prioritetno, 1.5 kn, lomljivo 3 kn, bez hp expresa, kolega zaprimio unutar 24 sata!!!
Sve zajedno sa poštarinom 10 kuna. Naravno ako nije preko 1000 grama ukupne težine!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
.Jedan VEEEEEELIKI pozdrav djelatnicima odnosno "ljudima" u HRVATSKOJ POŠTI.I molba da drugi put kada ukrcavaju pakete u vozila da iste malo više srede, tako da nam ne trebaju paketi nego male vrečice za smeče.Hvala za paket koji sam preuzeo danas prije sat vremena.
Ne branim djelatnike pošte, ali vidim da ti je poslano u žutoj koverti... Da je bilo zapakirano u kartonsku kutiju + ponešto novina za motanje, 99% ne bi došlo do takve štete.
 

istra1977

Novi član
Supporter (2018)
Ne branim djelatnike pošte, ali vidim da ti je poslano u žutoj koverti... Da je bilo zapakirano u kartonsku kutiju + ponešto novina za motanje, 99% ne bi došlo do takve štete.
Slažem se;par kuna više za poštarinu i sve 5;
 

wiggum

Veteran foruma
.Jedan VEEEEEELIKI pozdrav djelatnicima odnosno "ljudima" u HRVATSKOJ POŠTI.I molba da drugi put kada ukrcavaju pakete u vozila da iste malo više srede, tako da nam ne trebaju paketi nego male vrečice za smeče.Hvala za paket koji sam preuzeo danas prije sat vremena.
Generalno gledajući, mrzim poštare jer većina njih radi svoj posao preko ..... i nanjeli su mi dosada štetu u stotinama kuna, ali budimo realni, za ovo okvireno nije kriva pošta nego prodavač. Očigledno je da je plastika pukla pod prevelikim naprezanjem uzrokovanim gumicom:
rocogeoline.jpg


Plastika tih roco tračnica pati zbog starosti i pukne vrlo lako, pa je i kupovati te tračnice veliki rizik.
 

wiggum

Veteran foruma
:crvenilo:
Poznavajuci njega, mogu sa sigurnoscu reci da je on u onoj manjini kao vrlo savjesna i odgovorna osoba. :palac_gore:
 

1borna

Veteran foruma
Ne mogu vjerovati da bi jedna gunica mogla prouzročiti toliko pucanja i krhotina, izgleda mi više kao da je netko dobrano nagazio na kuvertu,,,
 

andrej

Aktivan član
:hmmm: ali su iskrivljene i šine kod svih tih lomova. Slažem se sa @Thommo -om, da je bilo u kutiji + najlon s balončićima + stiropor kuglice toga bilo nebi. Ne čini mi se da je plastika toliko krta da bi popucala pod gumicama. :neznam:

:vrag3:
 

exClan_001

Bivši član foruma
.Jedan VEEEEEELIKI pozdrav djelatnicima odnosno "ljudima" u HRVATSKOJ POŠTI.I molba da drugi put kada ukrcavaju pakete u vozila da iste malo više srede, tako da nam ne trebaju paketi nego male vrečice za smeče.Hvala za paket koji sam preuzeo danas prije sat vremena.
Nije me bilo par dana i jutros kad sam vido od kolege prijavag na "izvrsnu dostavu" sam se frapirao.

Kolega će naravno dobiti nove tračnice od mene, a poštar prijavu u centralu. Jer šaljem dnevno prosjek 4-5 paketa i nažalost ovo je stvar djelatnika pošte i takvih slučajeva 1-2%. Imam već zadnjih 7-8 godina iskustva s prijavama i oštetnim zahtjevima ;) Što kažem ja podmazan sam već. Nije neki teški problem. Problem je u ljudima koji rade na distribuciji, to se gazi i nogama po paketima u kombiju, tako da ništa čudno! Javašnost ljudi.

btw: to je geoline, nije puklo od gumice, nije puklo ako klinci čak skaču po tome, ali je puklo ako je ajmo reči neki "levat" skidao paket, ali eto morao je malo gaziti i po ostaloj pošti. Vidio nekoliko puta svojm očima pa znam.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh