Krleman - Canadian & USA modeli

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Takav je posao jbg..da je noc majstor bi verovatno spavao za to vreme koje ceka! Jesu lepotice ove lokse nema sta..
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
Guzva nevidjena.Bilo je i par BNSFova,al` da ti ne kvarim temu:vrag:
BTW,fotke su od prije 3 sata.Frishke;)

i jel bilo CP w. CN :spank: a sto se tice :fotic: ne jedne vec par kako kazes BNSF-a slobodno mozes kod mene kacit :yes mislim da se buraz - bulares po kompaniji nece ljutit i ako kod njega stavis ;)

:crazy:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ako te put nanese na BN,UP,SP pruge takodje mozes kod mene kaciti slike:palac_gore:
Prosetaj malo do USA sta si se zatvorio tu u Kanadu covece?? :hihihi:
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
i jel bilo CP w. CN :spank: a sto se tice :fotic: ne jedne vec par kako kazes BNSF-a slobodno mozes kod mene kacit :yes mislim da se buraz - bulares po kompaniji nece ljutit i ako kod njega stavis ;)

:crazy:
Nije bilo :spank: izmedju njih.Odavno su to izbacili iz upotrebe.
Kako kazu Englezi izbacili su fun iz funeral.
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ako te put nanese na BN,UP,SP pruge takodje mozes kod mene kaciti slike:palac_gore:
Prosetaj malo do USA sta si se zatvorio tu u Kanadu covece?? :hihihi:
U Hameriku vise ne idem,osim ako moram.Odes i neznas hoces se vratit ziv..
A o BN,UP i SP:mad:BN ne postoji,sad je BNSF
SP:mad::mad:je se stopio u UP..
Uci Brojcile,mamino zlato,uci.Trebace ti,kad tad:citaj:
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
I ja ga ocekujem, izgleda da je negde zalutao na putu na zemlje Srbije....:neznam:
Ako je ona 5770 sa gornje slike, onda se zaglavila u snegu:hihihi: Ja sam jednu loxu cekao mesec dana:glup.To je bila prva i poslednja koju cu kupiti na ebay.Od sada samo licno preuzimanje i zagledanje mlade:hihihi:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja nemam problema sa ebay.. do sad sam kupovao dosta puta! Sticice sigurno nema sanse da ne stigne!
Aco kako mislis da gledas mladu u Irskoj ako nadjes nesto tamo hehehehe!
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ja nemam problema sa ebay.. do sad sam kupovao dosta puta! Sticice sigurno nema sanse da ne stigne!
Aco kako mislis da gledas mladu u Irskoj ako nadjes nesto tamo hehehehe!
Nebih je ni trazio u Irskoj kad ima takih istih i mnogo blize.Eto ja kupih tu sa ebaya i kada sam sve dadzbine platio nasao sam na nasoj berzi istu taku loxu i to po ceni kolko je bila na ebay samo bez dodatnih troskova :glup Iz toga sam naucio da dobru koku mozes naci i u svom dvoristu:hihihi: No ako bas zapne,onda bih se ukrcao na brod i otisao da je vidim i preuzmem.:hihihi:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Aco,99% ljudi ovde kupuje preko ebay:dada:...ajde,kad dodjes opet kod mene ja cu te osloboditi tog straha od net kupovine! Jbg ne mozes sve naci u Djusinoj.. da sam kupovao samo u Djusinoj imao bih samo fucking Mehano!
Ja sam 90% svojih modela kupio preko ebay pa mi nista ne fali! Sad,da li bi radije sipao gorivo i otisao u Belgiju pa moju poslednju loksu sto sam kupio:hmmm:..hmm,nesto mi se ne slaze tvoja racunica! Inace oko10e mi treba da dodjem do Djusine pa mi je nekako bolje da dodam jos malo i da mi model dodje na adresu! Samo je potreban skalper da se otvori kutija............:hihihi:
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Aco,99% ljudi ovde kupuje preko ebay:dada:...ajde,kad dodjes opet kod mene ja cu te osloboditi tog straha od net kupovine! Jbg ne mozes sve naci u Djusinoj.. da sam kupovao samo u Djusinoj imao bih samo fucking Mehano!
Ja sam 90% svojih modela kupio preko ebay pa mi nista ne fali! Sad,da li bi radije sipao gorivo i otisao u Belgiju pa moju poslednju loksu sto sam kupio:hmmm:..hmm,nesto mi se ne slaze tvoja racunica! Inace oko10e mi treba da dodjem do Djusine pa mi je nekako bolje da dodam jos malo i da mi model dodje na adresu! Samo je potreban skalper da se otvori kutija............:hihihi:
Uh Boro kako napljuva Mehano.:glupPa ajde seti se kad sam ti doneo onu crnu Mehano kanadjanku kako si zaslinio :slinim:Nisi mogao da verujes da je mehano:hihihi: Kada bi video ove nove digitalne nebi tako pricao ili su predrasude ucinile svoje.Problem je taj sto se na berzi nude prastari modeli ali i ti su za to vreme bili u klasi.Stare lime,roco i ostali modeli nisu bili nista bili bolji u to vreme.Sada u prodavnicama po inostransvu Mehano po cenama i kvalitetu stoji ravnopravno sa svim ostalima! lično sam video.Sto se tice kupovine sa ebay nemam nista protiv ali vise volim kada udjem u radnju gde probam model i to je za mene najveci gušt.Ovako čekam,problemi sa dostavom,postarima i ostalim pravno birotehnickim stvarima sto si se i sam uverio:glupPa ja sam tek odustao od ebaya kada sam čitao za muke koje si imao,pa jos ova loxa koja se ceka.Moja cista logika mi kaze da sto neplatis na mostu,platices na ćupriji.Da smo negde na zapadu ebay je super a posto nismo,djusina je za mene ebay moj mještre.Lepo vidim sta mi treba preko neta i tamo mi to donesu dugogodisnji pouzdani prodavci Ljiljana i Sinisa.Popijemo po pivo ispricamo se ,trage frange,pa zato i postoji berza.Gro modela sam kupio licno u inostranstvu ali kad sve saberem i oduzmem najpovoljnija kupovina je kod nase Ljilje.Tako kaze sva matematika.Na kraju nismo svi isti i svako ce raditi kako njemu odgovara čika Boro;)Zato sada da se vratimo na temu ove loxe sto se ceka vise od mesec dana i da pozelimo kolegi krleman da sto pre stigne:pivo:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh