Krleman - Canadian & USA modeli

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Opet kazem ne znam zasto ne bi kupovao sa ebay? Ja redovno kupujem tako I nemam problema..problem koji sam imao je bio sa nekog drugog sajta nikad preko ebay nisam imao problem NIKAD! Evo neka potvrde moja braca Ameri @niko I @Bulares koji redovno kupuju kao I jai nema nikakve cuprije ni mosta! Znam za noviji Mehano ja pricam za stari nisi me razumeo!
Da stavimo tacku:Ti putuj po svoje modele ja cu da cekam postara da mi donese I to je to heheheheh!
Nego da li je stigla Krletu nova loksa? Stvarno se oduzilo..
 

66dovla

Član foruma
Supporter (2016)
Ja cu se samo malo nadovezati na brocila vezano za Ebay!Ja isto jako dugo kupujem preko ebaya i do sada nikakvih problema nije bilo!Jedino ovisi od prodavaca kako salje pa mi neka roba dode za tri-cetiri dana a neku sam cekao i po tri tjedna i ludio zbog toga!
 

Bulares

Aktivan član
Eto pošto me Boro spomenuo u svom postu, red je da i ja napišem svoje. Već dugo kupujem stvari preko Ebay-a i do sada nikada nikakvog neugodnog iskustva. Uvijek se trudim biti u kontaktu ili sa prodavačem ili kupcem. Istina da najčešće uzimam stvari od već provjerenih prodavača ali ponekad uletim i u nešto novo. Eto baš nedavno sam uzeo još jedan Intermountain ES44AC i došao je na vrijeme kako je i dogovoreno. Kada sam otvorio kutiju model je još bio mastan i imao miris po konzervansu. Moram priznati da sam ga njušio ko pas kusu kad se tjera :slinim:
Uglavnom poanta je. :palac_gore: od mene za kupovinu preko Ebaya. Nađe se dobrih i jeftinih modela.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Krle izgleda da ces ti biti prvi kojem paket nije stigao :hihihi::hihihi::hihihi:
Mozda se brod prevrnuo negde na moru?? Dobices pare nazad pa se taman opet vrati na Evropu!
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako paket ide iz Amerike ima mogučnost niže poštarine ali samo određene dane u mjesecu tako da je možda paket kasno poslan!!
 

krleman

Član foruma
Trazio sam ga i po broju posiljke.... zapelo je negde na JFK aerodromu, tamo stoji jos od 21.02. Sta je razlog nemam pojma...?!!:glup
 

krleman

Član foruma
Nema ga ni u nasem sistemu....

Poslao sam danas upit liku od kojeg sam i kupio loksu, da on proveri sta se desava sa paketom.... ?! Po pravilima ebay-a ima 4 dana rok da mi odgovori, pa cemo videti sta se desava...
 

krleman

Član foruma
Odgovorio brat Amer.... navodno kada sam kupovao loksu i prihvatio uslove kupovine/slanja - pristao sam na to da paket moze da putuje i do 2 meseca, a ako ni tada ne stigne onda imam pravo na povrat novca! To je verovatno negde pisalo nekim "sitnim" slovima...., sta je tu je - ne preostaje mi nista drugo nego da cekam! :neznam:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Au bas bedak.. nisam cuo za te uslove ali eto na tebi cemo nesto da naucimo da treba dobro citati uslove prodaje!
 

Pejc

Veteran foruma
Meni to lici na cist bezobrazluk, ali ajde... I posle su Balkanci najgori za poslovnu saradnju...:mad:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Jbg takvi su uslovi trgovine navedeni..nema tu bezobrazluka! Ako hoces ti prihvati ako neces..ne moras! Moje prvo iskustvo na ebay,prodavac nije imao pay pal hehhe! Skuplje izasao bankovni transfer novca od predmeta! Niko mi nije kriv sto ja nisam citao uslove do kraja..tako i Krle!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh