Logiranja i ostali problemi oko Foruma

exClan_001

Bivši član foruma
Forum je meni od negdje jučer popodne cca 18h do evo sada 11h bio totalno neupotrebljiv. Zašto ?

Sve ostalo na netu što koristim je radilo uredno. Spajam se preko Vip HomeBox
 

Mon

 
Osoblje foruma
Sve je u redu sa Forumom - moguće da je problem bio negde na putu od tvog PC-a do servera našeg hostinga.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja od prosle godine kad se ono desilo nemam nikakvih problema izuzev pretrage.. koja ne radi ni na MOB ni na KOMPU ni na TABLETU.. ne mogu nista tako pretraziti,izbacuje mi razne stvari ili napise da to ne postoji!
Pokusao sam i menjati jezik pisanja ali ne daje rezultate! Sta li to moze biti zanima me..
 

1borna

Veteran foruma
Hm, čudne stvari se pojavljuju kod nekih....svaki sa raznim drugačijim problemima?
Ja srećom nemam nikakvih problema.... (za sada)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja preko tableta ne mogu ubacivati fotke.. mozda je do njega ili trebam otvarati forum preko nekog posebnog internet djavola?
 

Pejc

Veteran foruma
Ja bar 80% stvari postujem i uploadujem preko mobilnog telefona i nemam nikakvih problema. Koristim google chrome...
 

MrVirus

Poznati forumaš
pozdrav,

da li se to samo meni sporo učitava od jučer Forum ili je to i netko drugi primjetio?
provjerio na par drugih browsera, i na dva računala...
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Takodje sve radi odlicno..
Da nije problem lokalnog karaktera tipa losi predajnici ili slicno?
Nama u gradu je net bio ocajan posle poplava pa se kasnine popravio.. Kada su osposobili sve uredjaje za internet i neke zamenili novim!
 

MrVirus

Poznati forumaš
Zanimljiva situacija se dogodila nakon što sam napisao da sporo učitava...
vratio se s puta i gle čuda... sve radi...
 

shrasto4

Član foruma
Ovo mi javlja (na tabletu) već par dana prilikom otvaranja početne stranice ili neke teme...
Screenshot_2014-11-09-07-49-14.png
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh