Moja HO kolekcija, tj. moje kompozicije

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Malo sam podmazivao neke svoje loskice, mislio sam da zbog dugog stajanja lagano škripe. Ali na dvije Roco OBB 1043 mi se pojavila pukotina u ovom plastičnom komadu koji prenosi vrtnju motora na kardan i dalje na kotače.

Ima li netko iskustva, da li se može to naručiti od Roca? Mislim, samo taj rezervni dijelić.

IMG_9412b_zpsxddnkwpp.jpg

IMG_9412_zpsprp75jrg.jpg
Ja bih taj "crack" na tom plastičnom komadu lagano površinski "zavario" vrhom lemilice. Kako on gotovo nema masu nema ni straha od vibracija i sličnog :),
 

nik

Veteran foruma

Thommo

 
Osoblje foruma
Stoneman, to je već davno naručeno i zamijenjeno, mislim da je i cijena bila sasvim slična ovih 1,45 eurića... :vrag3:
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Bilo ih je neki dan ?!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo mi stigao Plux LokPilot, pa je Vectron odradio prve metre po maketi. :ljubav
Dosta sam zadovoljan Piko mehanikom upravljanom ESU dekoderom, a ugodno iznenađenje je da se crvena svijetla pale posebnom tipkom, nije vezano sa bijelim svijetlima - F1 su zadnja crvena, F2 prednja crvena.

IMG_7012_zpsft62dzd9.jpg

IMG_7008_zpskpae1top.jpg

IMG_7020_zpsdqpkzvif.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh