Moja kolekcija cestovnih modela 1:87

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislim da može proći u H0.
Ako ga poredis s onim busom.. mislim da je bus 1:100 ako ne i 1:116 il tako nesto..


No svakako ti valjaka u stvarnosti ima toliko raznih velicina da svakako nece izgledati blesavo ako ga stavis na neko gradiliste koje je u 1/87..
 

Killer9990

Poznati forumaš
Prije nekog vremena sam nabavio jedan novi model. Riječ je naravno o Herpinom modelu, a posebnost je što je iz Military serije modela.
Riječ je o niskopodnoj Goldhofer poluprikolici za specijalni prijevoz, sa 5 osovina u shemi bojanja Bundeswehr.
a poluprikolicu sam upario sa još jednim Military modelom i odlična je kombinacija !20231202_01.jpg20231202_02.jpg20231202_03.jpg20231202_04.jpg
 

Killer9990

Poznati forumaš
Da
- Iveco je 6x6
- Blindiran je
- Ima shemu
bojanja military
- sedlo na njemu je niže, odnosno šasiju je viša pa izgleda kao da je 1.osovina poluprikolice podignuta/u zraku

Šteta samo da nema MAN, MB i Volvo military tegljaca.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh