Moja kolekcija cestovnih modela 1:87

Killer9990

Poznati forumaš
Najzanimljiviji podatak jest što ovaj relativno ''nezanimljiv'' model jest posebnan, OSIM što ima decal tvrtke iz naše regije, jest što je proizveden u samo 250 primjeraka (u slobodnoj prodaji) !
16.JPG 17.JPG 18.JPG A ta brojka ni za herpu nije česta !!!
A ostatak , čiji broj nije poznat jest otišao u ruke Gazproma/NIS-a.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Slušaj
Njima nedostaje model kao i moj uz tu BP (ali pretpostavljam da naručilac već ima TAKAV model) !
A meni nedostaje neka slična maketa uz moj model !!
 

wagenman

Član foruma
Lep model, nema šta ali malo nerealan još od trenutka kada se pojavio. Naime, NIS nema mp4 tegljače. I još jedna mala ispravka. U pitanju je ''big space'' kabina, a ne ''stream space''. :pivo:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Lep model, nema šta ali malo nerealan još od trenutka kada se pojavio. Naime, NIS nema mp4 tegljače. I još jedna mala ispravka. U pitanju je ''big space'' kabina, a ne ''stream space''. :pivo:
Da, zato mene i ne zanima... Ali je šteta što nisu išli na izradu korektnog/točnog modela; pošto Herpa u ponudi ima sve vrste MP2 i MP3 kabina od Mercedesa, bez problema se moglo napraviti točni(ji) model. :glup

Što se tiče šlepe, INA i Energospektar imaju vrlo slične cisterne, samo na vrhu imaju neku vrstu kutije oko grotala.

2015-04-03%2026_zpsw2xzryej.jpg

2015-04-01%20180_zpsxabdqm9z.jpg
 

Killer9990

Poznati forumaš
Što se kabine tiče ja bih ipak rekao da je Streamspace jer je ona malo uža i malo niža od Bigspace kabine. No nemam više modela sa Bigspace kabinom, samo Giga space i ovom dvojebenom Stream/Big-space kabinom.
No Herpa je to deklarirala kao Streamspace, a po slikama ih ima jako puno modela koji su dvojebeni po pitanju veličine kabine (govorim o Herpinim modelima MP4 serije). No ne bi bilo ni 1. a niti zadnji put da Herpa pogriješi u službenom deklariranju specifikacija modela !!!
 

Killer9990

Poznati forumaš
Ova kompozicija se sastoji od tegljača DAF XF105 4x2 SuperSpaceCab Aero motor 510 (iako se ne vidi na modelu) uparen sa 3osovinskom Krone poluprikolicu ceradašicu.918121 06.JPG 918121 07.JPG 918121 08.JPG 918121 09.JPG 918121 10.JPG
 

Mon

 
Osoblje foruma
Kolega lepi su to modeli ali nema potrebe od toliko sličnih slika.
Jedan post sa pet slika po modelu je sasvim dovoljno. :palac_gore:
.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Osim prethodno navedenog , jako mi se sviđa crno-srebrni dizajn i kontrast boja. A i decal bojanja tj. Johnnie Walker motiv na poluprikolici (posebno Johnnie Walker Platinum Label na stražnjoj stranici poluprikolice).
A tvrtka koju model predstavlja jest Latzer Austria.918121 17.JPG 918121 18.JPG 918121 19.JPG 918121 20.JPG 918121 21.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh