Moja teška mehanizacija

wagenman

Član foruma
Upravo stigao! Volvo VT 880 Model Power


adult photo hosting

picture hosting

posted image

free screen capture

Prvo izvinjenje svima za ovoliki broj slika samo jednog modela ali kada je stigao oduševio sam se više nego malo dete novom igračkom :D Oduvek su mi se sviđale Volvo njuške ali najbitnije je to što je model urađen mnogo bolje nego što sam uopšte očekivao! Slikao sam ga i sa ''kolegom'' (Mack CH 600 Herpa) da bi mogla lakše da se nasluti veličina modela.
 

wagenman

Član foruma
Prava radna atmosfera :cool1:

Najzad sam napravio svoj ''radni prostor'', pa je sve na jednom mestu. Ne moram da obiđem pola kuće da bih uzeo sve što mi je potrebno. Sve je na dohvat ruke, alat, farbice i.t.d. Uskoro bi trebalo da bude dosta promena na postojećim modelima. ;)
 

Pejc

Veteran foruma
Nema boljeg rešenja i većeg zadovoljstva nego kada je sve na jednom mestu :) Onda i sa merakom radiš sve prepravke.
 

Pejc

Veteran foruma
Odlično izgleda :)
Jedna preporuka za slikanje, stavi ispod i iza modela beo papir. Biće mnogo efektnije i ništa neće da nam skreće pažnju sa modela ;)
 

wagenman

Član foruma
Tako uglavnom i radim ali sam slikao čim sam završio, mada nemam ni dobru kameru, pa su slike uglavnom drljave :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh