Moja teška mehanizacija

Mon

 
Osoblje foruma
INFO:

slike/fotografije postirane direktim linkom t.j. koje nisu direktno uploadirane na server našeg Foruma mogu da se izgube ukoliko ih vlasnik pomeri/obriše sa hosting servera odakle su linkovane na naš Forum.
U tom slučaju ćemo biti primorani da iz tehničkih razloga obrišemo sve postove na našem forumu odakle su fotografije postirane na ovaj način nestale.

Malo više o ovome pročitajte ovde: Postiranje i nestajanje slika/fotografija iz postova
.
 

wagenman

Član foruma
Kolega , ne bih htio kvariti veselje ali primjetio sam neke nedosljednosti:
kamion je konfiguracije 6x4 , oznaka na kabini govori '1843' i uz to ima ovaj specijalni gurac sprijeda koji ide na 4osovince (8x4/4, 8x6/4, 8x8/4) i iznimno na Titan 6x6/2 izvedbi....

Sve si u pravu :) Kabina je zamenjena ali nisam stigao da zamenim oznake. Schwer kacenje napred je stvar potrebe posla, imam negde slike 4x4 Actros-a sa takvim kacenjem. Realno jedina prava nepravilnost je 1843. :pivo:
 

wagenman

Član foruma
Nisam, tako je naletelo ;) Čekam da stigne jedan kamion koji spada u u mojih 10 ''must have'' modela :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh