Moji modeli H0 by: Shone

marinac

Član foruma
Lepo, lepo, svaka čast :) Kakvi su utisci sa ACME lokomotivom? Vozne karakteristike, kvalitet izrade?
 

Shone97

Član foruma
Mehano prestige, imala je zvucni dekoder i generator pare ali je to izbaceno jer nije radilo,sada ide bez toga i veoma je necujna,motor je noviji i ima zamajac.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
vjerojatno putničku ameriku vidi rivarosi ili walthers na ebay. de
 

Shone97

Član foruma
Nakupilo se modela :respect:
Koliko sada ukupno imaš loksi i vagona?



Pa broj vagona i loksi stalno varira , zato sto stalno nabavljam iste modele (mehano) , pa se onda tu vrsi neka zamena i prodaja i uglavnom od mehana ostavljam ono sto mi se dopada i vagone koji imaju metalne tockove .A polako sam poceo da prelazim na modele drugih proizvodjaca ali to zavisi od finansija moga oca od koga imam veliku podrsku.Uglavnom sada imam oko 30 loksi i oko 50 vagona mozda i nesto vise jel nesto imam i u kutijama.Stalno resavam da prekinem sa nabavkama novih modela i predjem na izradu makete ali nikako da obezbedim prostor . Naravno i za maketu sam nabavio dosta materijala samo da otac resi da sredi prostoriju na tavanu koja je dosta velika i bice odlicna za ogromnu maketu! Zaboravio sam da pomenem cetiri TGV-a i jos dva koja imaju manje nedostatke koje treba da sredim. :pozdrav:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh