Pejc - kolekcija drumskih modela!

hyperion

Veteran foruma
Vreme je da se počneš opskrbljivati službenim vozilima (vatrogasci, THW, policija, hitna služba...) Osim ako čekaš mene? :)
 

Pejc

Veteran foruma
Mislim da ti opskrbljuješ Herpu,a ne ona tebe...!? :o
:pivo:

Pedja,ovaj MP1 ti je orginal da ti ga prerade braca Zikic u firmu Radivojev iz Vrbasa.Nadji slike od te firme,i pogledaj.Posle prerade,(ako se odlucis za to),imaces pravi model u kolekciji.Pretpostavljam da ce ti se svideti moja ideja,za ovaj model.
Dobra je ideja Dušane, ali moja maketa će biti sa germanskom tematikom pa mi Radivojev iz Vrbasa neće trebati :)

Vreme je da se počneš opskrbljivati službenim vozilima (vatrogasci, THW, policija, hitna služba...) Osim ako čekaš mene? :)
Vatrogasaca imam dosta, a ovo drugo kad naleti nešto interesantno ;)
Ili pakuj i šalji :)
 

M.Dusan

Član foruma
Upravo sada sam primetio u tvom odgovoru,da sam napisao da je zeleni Actros MP1.Ispravka,u pitanju je MP2!
 

hyperion

Veteran foruma
Na strani 9 sam predstavio vatrogasce
Pojedem te za doručak, ovde je deo moje vatrogasne brigade

img6857resize.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh