Predstavljamo proizvođače cestovnih modela: Cararama

Mon

 
Osoblje foruma
Gligi kaže:
Stigla i Skanija R530 ;)

Kazu da na svetu postoje dva tipa vozaca: vozaci koji voze Scaniju i vozaci koji bi raaado vozili Scaniju! >:)

Naravno, ne ove nase modele vec one prave Scania-kamione.
 

Gligi

Član foruma
MON kaže:
Gligi kaže:
Stigla i Skanija R530 ;)

Kazu da na svetu postoje dva tipa vozaca: vozaci koji voze Scaniju i vozaci koji bi raaado vozili Scaniju! >:)

Naravno, ne ove nase modele vec one prave Scania-kamione.

Znam, mada ima vise takvih teorija, ukusi su razliciti. Meni su svi kamioni lepi i ne bi se bunio ni za jednu marku :)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Gligi kaže:
MON kaže:
Kazu da na svetu postoje dva tipa vozaca: vozaci koji voze Scaniju i vozaci koji bi raaado vozili Scaniju! >:)

Naravno, ne ove nase modele vec one prave Scania-kamione.

Znam, mada ima vise takvih teorija, ukusi su razliciti. Meni su svi kamioni lepi i ne bi se bunio ni za jednu marku :)
Ma svako vuce na svoju stranu Gligi pa moram i ja!
A i izbacili bi me s' posla ukoliko bi navijao za druge! :D
 

KAPO

Poznati forumaš
Smetlarski kamion Scania Cararama
Nažalost 1:80
 

Attachments

  • P3200257.gif
    P3200257.gif
    267.2 KB · Pregleda: 165

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
ovo sam bio postavio u Gilijevu temu al je ovde mjesto ovom pitanju..

Gledam stranicu njihovu i zapeo mi ovaj MI 8.. Kolega Mon će se sjetiti odkada tražim ovaj helikopter :)
http://www.hongwell.com/enquiry/
ima čudo čudo modela i piše skupina 1:87 ali????????????
Kapo je odlično stavio sliku na zadnjem postu u temi i napisao nažalost 1:80 i to se vidi na kutiji.. zanima me šta piše u tebe na kutiji jer imam i ja Shell Actrosa, Scaniu i Actrosa vatrogasne s ljestvama i oni su 1:80 i tako piše na kutiji a preveliki su u odnosu na Wiking herpu i ostale 1:87 jednostavno bode oči?? Molim vas može li netko potvrditi ova mjerila je na njihovoj stranici čak na kutiji sada piše 1:87??
 

Attachments

  • 834-002.jpg
    834-002.jpg
    165.9 KB · Pregleda: 104
  • 187-002.jpg
    187-002.jpg
    87.4 KB · Pregleda: 105

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da bude još jasnije:
ovo im je specifikacija modela:
Art No. : 8-17040
Description : Scale 1:87 Scania Truck Series
Packaging : Each in window box
Packing (inner / outer / Vol / Vol) : 24 pcs / 96 pcs / cft / 0.096 cbm
Average weight (Net / Gross) : 5.8 kgs / 11.3 kgs
Carton Measurement (L) x (W) x (H) : 47.6 x 37.5 x 53.7 cm
EAN : 4891965181011
Car name : Scale 1:87 Scania Truck Series 8-17040

A pogledajte Kapinu sliku?? a ovo je njihova slika;
 

Attachments

  • 8-17040 komnunalni.jpg
    8-17040 komnunalni.jpg
    34.8 KB · Pregleda: 103

dammic

Član foruma
društo bok,
cararama su odlični autići,s puno detalja naročito su 1/72 mjerilu,inače uvozim igračke a među njma ponekad i cararamu.U 87-i imam mercedese sl-seriju različitih godiša
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da li se može naručiti nešto s onog linka proizvođača što sam stavio stranicu?????
Ako da?? Naravno ako nije problem da nam napišeš samo Državu iz koje si da sad svi pojedinačno ne šaljemo sad svi pp... ???
 

mihaelsb

Član foruma
djzlaja kaže:
Da bude još jasnije:
ovo im je specifikacija modela:
Art No. : 8-17040
Description : Scale 1:87 Scania Truck Series
Packaging : Each in window box
Packing (inner / outer / Vol / Vol) : 24 pcs / 96 pcs / cft / 0.096 cbm
Average weight (Net / Gross) : 5.8 kgs / 11.3 kgs
Carton Measurement (L) x (W) x (H) : 47.6 x 37.5 x 53.7 cm
EAN : 4891965181011
Car name : Scale 1:87 Scania Truck Series 8-17040

A pogledajte Kapinu sliku?? a ovo je njihova slika;

ja imam skaniju istog proizvođača samo što je moja mikser i četveroosovinka
 

Mon

 
Osoblje foruma
djzlaja kaže:
Gledam stranicu njihovu i zapeo mi ovaj MI 8.. Kolega Mon će se sjetiti odkada tražim ovaj helikopter :)
http://www.hongwell.com/enquiry/

djzlaja, tek sam sada primetio tvoj post :S:

Neznam jesi li uzeo/nabavio ovaj komplet sa modelom MI8 ali ako nisi onda mozes slobodno da ga kupis.
Cak i da nisu u 1:87 vec u 1:80 velicina helikoptera se potpuno odgovarati sa tvojim ostalim vojnim 1:87 modelima.
Uopste se nece primetiti da je helikopter veci od 1:87.
Ionako je 1:1 MI8 veci od ostala 1:1 auta :D

A sto se samog kamiona tice ukoliko je u 1:80 mozes da s njim napravis dioramicu kao na doleprikazanom primeru! :palac_gore:
 

Attachments

  • Subaru_Frontview.jpg
    Subaru_Frontview.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 25
  • Subaru_Sideview.jpg
    Subaru_Sideview.jpg
    37.2 KB · Pregleda: 25

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Pa kolega Mon nemogu vjerovat da ti je promaklo.. ;) ;) ;) ;) ;)
Ma iskreno manja mi je briga jel 1:87 ili 1:80.. kao što kažeš i u stvarnosti je velik..to sam se osobno uvjerio..
Al kako ga kupiti?????? nema ih nigdje čak sam na kineskoj stranici e-bay pretraživao i borio se s njihovim slovima..(onako napamet klikao po rasporedu dugmića a ne zato što znam šta klikam :hmmm ) ali nema ih nigdje naći samo oni buldožderi..
Čak sam pisao uvozniku za BiH mail-naravno nema odgovora!!!! Ma čini mi se da bi ih 10 kupio da se ukaže prilika (bilo koji) a onda prerade i farbanje.. ma uzo bih i 10 dana odmora s posla da ih prerađujem.. a neznam od davno tražim taj Mi-8, Ovo od Carama je odlična vjest al kako ga kupit??
Ima li itko kakav savjet???
 

Mon

 
Osoblje foruma
Proverio sam ovde kod mene djzlaja i nema ga.
Probaj da Googlas mozda ce da ti da neki dobar trag.
Mada bi bilo dobro da se zna dali je komplet pusten u prodaji ili je samo najava za novitet.
:??:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Možda bi bolje bilo da je novitet.. to bi značilo da će kad tad (barem u početku) preplaviti tržište... klopa
Ništa, nema druge šaljem mail u Chinu.. :hmmm
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo tri modela za koji nisam znao mjerilo 1/72...
izvor http://www.modely-aut.wz.cz/menu.htm inače do tog linka sam došao pute Facebooka.. imaju svoju grupu Cararama cars :>idea:
 

Attachments

  • 33963_1479283390653_1490828893_31025181_1828779_n.jpg
    33963_1479283390653_1490828893_31025181_1828779_n.jpg
    54.4 KB · Pregleda: 111
  • policija chorvatsko.JPG
    policija chorvatsko.JPG
    92.1 KB · Pregleda: 111
  • policija bosna.JPG
    policija bosna.JPG
    103.4 KB · Pregleda: 111
A

Anonymous

Guest
Defender sa alu felgama u HR policiji- čisto sumnjam,a ni ovaj zadnji mi nekako nebi prošao kao vozilo HR policije.
 

kvrga_mrga

Aktivan član
pozz! zanima me jel netko zna gdje u hrvatskoj (osijek i okolica) ima za nabaviti ovih cararama PANALPINA kamiona! Nebitno koji kamion, prikolica mi je interesantna! :) zahvaljujem
 

manv6

Član foruma
834-004.jpg


oprostite krivi link znači to je ova slika molio bih ako je ovo neko vidio po hrvatskoj.
 

hyperion

Veteran foruma
manv6 kaže:
http://www.hongwell.com/enquiry/photos/834-004.jpg oprostite krivi link znači to je ova slika molio bih ako je ovo neko vidio po hrvatskoj.
Kamo si kliknuo da ti pokazuje izravni link? :??:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh