Prerada EMD G22CU u G26C (JŽ 664) Ličanka (HŽ 2062) - NATJEČAJ

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da .. mislim da sam i ja cak link stavljao..
Na Shapswayu su po 120 Eur bili..
No ja osobno ne mislim da ce oni kod njih da printaju/ce printati..
Shapsway je generalno skuplji i tu je postarina..
A za vise printanja pametnije je uzeti / naci i kupiti cak i bolji printer.. i sve jeftinije izadje :)
Naravno nemoze se puno sniziti cijena ali koliko toliko i moze..
Ovo su neka moja razmisljanja naravno..
A cijena niska nemoze ni da bude u svakom slucaju.. ja nevidim nacina kako da bude jeftinija od nekih prijasnjih pokusaja..nema logike..
Samo sto se moze ocekivati je razlika u detaljima tocnosti i prefomansama..
A to bumo videli..
Od mene svakako palac gore i respekt za trud i entuzijazam :)

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pozdrav društvo!
Evo još nekih novosti od ekipe koji radi na HŽ/JŽ dizelima.
Upravo su izbacili fotke prototipnog modela upregnutog u kompoziciju koju će svi moći vidjeti na izložbi Virovitica Voli Vlakove.

Kako pišu, radi se o prototipu na kojem su tokom izrade otklanjali mušice i skraćivali vrijeme izrade, a da pritom zadrže karakteristike modela.
Sam prototip leži na univerzalnoj prototipnoj šasiji, i povišen je za 1,5mm.
Kako pišu, ima još dvije sitnije, meni nevidljive netočnosti.
No sve u svemu, mislim da model već izgleda mrak, a momci su potvrdili kako je serijski model sada potpuno egzaktan i spreman za izbacivanje.
Ja jedva čekam da vidim kaj budu slijedeće izbacili, a bome bi volio vidjeti ove modele kod sebe u vitrini...

lokomotiva 7.jpg lokomotiva 2.jpg lokomotiva 3.jpg lokomotiva 4.jpg lokomotiva 5.jpg

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh