Revell BR 01 i BR 02

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Drago mi je da je netko popravio naslov teme iz »Ravell…« u »Revell…«. Možda još samo da se kod naziva nekog dućana u tekstu umjesto »…i…« stavi jedan »…ü…« ;)
Dobro je da nisam pio pivo dok sam sastavljao Revell-ove loxe a Muller je mogao i u Moller de se preimenuje pa bi to bilo smesno :hihihi: Vazno je da se zna sta je pisac hteo da kaze;)
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dobro je da nisam pio pivo dok sam sastavljao Revell-ove loxe a Muller je mogao i u Moller de se preimenuje pa bi to bilo smesno :hihihi: Vazno je da se zna sta je pisac hteo da kaze;)

Naravno da ni prije nisam mislio da bi se moglo raditi o Maurice Ravel-u ili o Henry Miller-u. ;)

Javio sam se tek pošto je netko ispravio Ravell u Revell (u redu je da se ispravilo), i to u smislu konsekventnosti kod tog rada.:)
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh