SHUCA , stariteti-noviteti "N"

SHUCA

Poznati forumaš
Iskljuci blic, osloni aparat na stabilnu podlogu (bez pomeranja), dobro svetlo okolo (bolje dnevno) i
pusti da auto focus odradi svoje.. BR 23 je snimana mobilnim LG starim 5-6 godina sa 15-cm udaljenosti
Bocno svetlo dodatno pojacava detalje senkama..
To je cela filozofija...:citaj:

SHUCA

Poznati forumaš
Kad zasvrbi đžep, nema odbrane..:slinim:

Arnold BR 95, slucajno naletelo...Tako brzo, da se nisam mogao skloniti..:hahahaha:
IMG_3734.jpg
IMG_3735.jpg

Jos opasniji je bio moj nekadasnji SNCF model:ljubav'navalio da mi se posle 20 leta VRATI...:hahahaha::palac_gore:
Nisam imao herca odbiti ga... Odlicno je cuvan u egzilu... Evo ga ponovo u vitriNi..:aplauz:
Dobro izgleda, obzirom da je kupljen nov, daleke 1977.....
IMG_3738.jpg

SHUCA

Poznati forumaš
Kada je navala na vitriNu, onda ne stignem sve lepo predstaviti.:neznam: Zaboravio sam na------

Minitix novije generacije sa DCC pripremom u sebi... BR 24 sa Wagner vindplehovima.." STEPSKI KONJ "
Ona je cekala decenijama da udje u moju zbirku..:naklon: Uvek je iskrsavalo nesto drugo, prece...
Napokon je stigla...:palci_gore:
IMG_3746.jpg IMG_3744.jpg IMG_3747.jpg IMG_3736.jpg

SHUCA

Poznati forumaš
Pa ljudi, jeli to moguce...???:o (citat-Mladen Delic)
Ma ni dva dana nije provela samnom, i neverna francuskinja je :pilot:, otisla sa mladjim.:(.:vrag:.
20190822_094302.jpg
Ma, neka im je sa srecom i mnogo metara voznje im zelim..:papa:...
Tipicno za francuskinje-- Starija je od novog momka skoro 2 decenije..:hahahaha::yes

SHUCA

Poznati forumaš
Novi staritet sa pocetaka "N" ere....Ovaj Minitix model BR 89 je verovatno najduze
proizvodjen modellokomotive u "N"... Od 1969. do kraja 20-tog veka.
Cista metalika, jednostavna, istrajna.. Imao sam vec nekoliko primeraka.
Ovaj mi je stigao sa severa EU, zagonetnim putevima...:neznam:
IMG-dd013a244755f4312eaf076f7c992c4a-V.jpg

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh