Teret - cargo u minijaturi

vule

Poznati forumaš
maketa2075.jpg

maketa2077.jpg

maketa2076.jpg

ovo su pravi limovi od ambalže ledenice,prava hrđa i oriđiđi boja
maketa2078.jpg

maketa2079.jpg

http://www.modellbahnshop-lippe.com/pro ... odukt.html
drveni sanduk inspiracija iz modell-lippe kojega prodaju 2 kom.za 14,95 evra,stim da sam ja lemilicom ucrtal oznake
maketa2081.jpg

nekakvi karnisteri,ali moram poiskati bolji materijal,ove slamke nisu bog zna kaj....
 

Lost Train

Član foruma
Pozdrav zanima me dal netko od vas radi teret na vagonu sa slike u HO scali a da nije od stiropola?Molim ponude na PP pa ako netko ponudi meni prihvatljivu cijenu mozemo se dogovorit za 5 do 7 artikala.
 

Attachments

  • ladeguth00120_0.jpg
    ladeguth00120_0.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 192

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja izradjujem imitacije od stirodura pa preko lepim sitno kamenje tako da izgleda odlicno a ako ides sad na ovaj skup u ZG mogu ti poslati po nekom kolegi da ti ih donese!
Takodje se moze izraditi od drveta pa se preko takodje lepiti imitacija uglja!
Mada mislim da je stirodur bolje resenje jer je laksi pa ti nece poremetiti balans na vagonu!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Evo i dve fotke kako sam to uradio na mojim modelima..
 

Attachments

  • PA290014.JPG
    PA290014.JPG
    168.2 KB · Pregleda: 194
  • P5180025.JPG
    P5180025.JPG
    88.7 KB · Pregleda: 195

hyperion

Veteran foruma
Re: HO kolekcija -zdaki i Darko

vladimirvit kaže:
Evo kako ja resavam problem sa teretima....
Koristim kao podlogu ili sundjer ili obican stiropor, zavisi od tipa vagona.:
Kako je s centrom ravnoteže kod takvih izrada tereta?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Killer9990 kaže:
Zasto ti je bitno teziste tereta ?
:??:
Bitno je jer ako je visoko postavljen teret onda se zna vagoncic izvrnuti i ispasti iz koloseka..
 

hyperion

Veteran foruma
Opcija koju ja vidim je ta, da se na donjem dijelu stave utezi, a na gornjem imitacija tereta. Između se pusti prazan prostor.
 

1borna

Veteran foruma
Lijepo ti piše da je spreman poslati nacrte kutija i kartonana zahtjev (anfrage) za privatnu uporabu
(pa mu piši)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh