Vozni park-Gligi

Gligi

Član foruma
djzlaja kaže:
Kolega vidim da si "dojurio" Sikua.... :palac_gore:

Da stigao je i on, zadovoljan sam dobijenim :) Jedino sam samo buldozer zamenio za zutog, ipak je Liebherr-u to prava boja ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Slažem se za boju u potpunosti... ja sam žutog kupio odmah čim su ga izbacili u prodaju.. al i ovaj crveni iz set će poslužiti i odraditi svoj dio..
Samo naprjed jel ima još modela??? ja čekam slike!!!!!!!!!
neznam za ostatak ekipe al ja sam pravo zagrizao u cestovna vozila i radujem se svakoj novoj kolekciji koju netko od kolega predstavi???? iz svake iskrsne nešto novo i zanimljivo..
 

Gligi

Član foruma
Idemo dalje ;)

MB Actros mp2 Megaspace 1854, zanimljivo da je onaj drugi crveni 1858 :)

IMG_0051.jpg


IMG_0052.jpg


IMG_0053.jpg


i jos jedan, malo preradjen :D

IMG_0054.jpg


IMG_0055.jpg
 

NClight

Hybernated
Jel' to na cisterni njihova promo-naljepnica ili si sam radio na nekoj samoljepivoj foliji?
 

Gligi

Član foruma
Drugar je uradio preradu, tegljac je cararama, a cisterna welly. Inace to mu je hobi, skuplja kamione i buseve i radi prerade. . . ona dva busa MG international je isto on radio ;)
 

Herbie

Član foruma
Skanija kiper sa niskonosecom + buldozer - Siku 1/87

Da li bi mozda mogao slikati labudicu i buldozer malo detaljnjije. Hvala
 

Gligi

Član foruma
NClight kaže:
Ok, ali kako je napravio natpise na cisterni? :??: To me zanima ;)

Ne znam stvarno, moracu da ga pitam. . . ali sad je na putu, posto je kamiondzija :)
 

Gligi

Član foruma
Herbie kaže:
Skanija kiper sa niskonosecom + buldozer - Siku 1/87

Da li bi mozda mogao slikati labudicu i buldozer malo detaljnjije. Hvala

Izvinjavam se sto nisam odgovorio, bio sam odsutan. Ali vidim da je kolega djzlaja postavio slike ;)
 

Herbie

Član foruma
Gligi kaže:
Herbie kaže:
Skanija kiper sa niskonosecom + buldozer - Siku 1/87

Da li bi mozda mogao slikati labudicu i buldozer malo detaljnjije. Hvala

Izvinjavam se sto nisam odgovorio, bio sam odsutan. Ali vidim da je kolega djzlaja postavio slike ;)

Vidio sam slike kod kolege i ne trebas se nista izvinjavat.
 

Gligi

Član foruma
MB Actros - Cararama

IMG_0151.jpg


MB Actros - Cararama

IMG_0153.jpg


MB Actros - Cararma

IMG_0154.jpg


Scania R serije - Cararma

IMG_0152.jpg
 

Gligi

Član foruma
Pazi ovako, cararama radi modele i u 1/87 i u 1/80, ima par modela kojima se "gadja" bojenje u obe razmere, pa to malo pravi zabunu. Inace u 1/80 su samo solo kamioni, nema ih sa poluprikolicom i prikolicom. Ovi moji su 1/87 ;) Imam jednog aktorsa i u 1/80 pa cu postaviti sliku radi uporedbe sa ovima :)
 

matija

Član foruma
Cararama (ilineko na putu od nje do tržišta) pravi svašta. Ja imam modele gde na kutiji piše 1:72, i modele gde piše 1:87, medjutim pomično merilo kaže da su identični :zvizdi:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Hvala :naklon:
Ma možda su se dozvali pameti barem sudeći po njihovoj web stranici pa se bazirali na modele 1:87 a ovo su stariji 1:80 (to pišem jer na stranici nema navedeno 1:80 nego samo 1:87).. to bi im bio pravi potez..
Ipak ostaje mi upitno ona Kapina slika smetlarskog kamiona 1:80 a u njih je na stranici i u specif. 1:87.
Giligi gdje kupuješ modele ako nije tajna (ove cararame) ja češće naleti na njih al sve 1:72, pa me zanima..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh