Vozni park - Herbie

Herbie

Član foruma
Ne mogu dočekati kraj prerada pa ću stavit slike gotovih sitnih prerada. Napisao sam cijeli postupak prerada, ali objaviti ću na forumu kada budu gotove kompletne prerade modela. Radio sam dva modela prema kamionima iz mojeg kraja, ali još nisu gotovi. Čekam da mi stignu natpisi pa ću ih lakirati i složiti.

Ovako su modeli izgledali nekad:




Nisam preveliki ljubitelj abrol kiper i mixer nadogradnji pa sam modele odlučio pretvoriti u kipere. Bojani su u crvene boje jer sam si nekako zamislio u glavi da mi modeli budu u crvenim, sivim i narančastim bojama. Na ovim modelima bojao sam kompletno kabine i jedno podvozje. Postupak bojanja i sve ostalo biti će naknadno objavljeno u sklopu posta o preradama.





Oba modela su od Herpe. Radi se o Manu TG i ÖAF modelu. Zadovoljan sam kako mi je ispalo za prvi puta.

Ovaj Ford je od Rietze i bio je u tamno zelenoj boji. Nije se uklapao u moju zamišljenu firmu pa je zato prešprican u crvenu boju.

 

Herbie

Član foruma
Thommo kaže:
Dobro radi tvoja lakirerska radionica! ;)
Zadovoljan sam radom lakirerske radionice. Malo mi lošije ide u mehaničarskoj i "varilačkoj" radionici, ali bude se početnik naučio :D
 

Herbie

Član foruma
Stigla je i jedna prinova u moj vozni park koju već dugo gledam, ali nikako da kupim. Model je od Herpe i kupljen je bez poluprikolice. Nadam se da ću uskoro pronaći neku dobru poluprikolicu za Mana F2000.



 

Herbie

Član foruma
Pošto sam usko vezan uz kuću odlučio sam malo poslikati novitete u voznom parku.

Wiking prikolica



Planiram ju prešpricati u boju Actrosa, ali prije toga moram srediti malo zadnji dio na šasiji prikolice jer ne odgovara baš kiper prikolicama.

WW LT



Na njemu nije potrebno izvoditi nikakve zahvate pa je odložen pored ostalih kombi vozila.

MAN LE 2000



MAN & MAN

„Cestarski“ Man dobio je kiper nadogradnju i planiram ga kompletno prešpricati u narančastu boju i srediti još neke sitnice na njemu jer je preživio jedan lakški pad.

 

MAN 422

Član foruma
Pohvale, preodlično izgleda ;) ;)

Ako oćeš skroz realno, promjeni i smještaj ove rude, tj. nek ti bude ravna. Ove sastrane ''bolcne'' di je pričvršćena za prikolici pomakni malo gore tak da bude u malo vodoravnijem položaju ;)
 

Herbie

Član foruma
MAN 422 kaže:
Pohvale, preodlično izgleda ;) ;)

Ako oćeš skroz realno, promjeni i smještaj ove rude, tj. nek ti bude ravna. Ove sastrane ''bolcne'' di je pričvršćena za prikolici pomakni malo gore tak da bude u malo vodoravnijem položaju ;)

Hvala ti pajdaš :D

Ima se posla na toj prikolici, ali to budem radio tek kad uhvatim slobodnog vremena i volje. Treba dodati neke detalje da izgleda realnije pa računaj da te budem zatrpavao pitanjima.
 

Herbie

Član foruma
Ponovno se aktivirala ljubav prema modelima pa za početak jedna slika od mene. Ovim putem se zahvaljujem Niku koji mi je omogućio kupnju ove crvene poluprikolice.

Herpa:
MAN TGX V8 i MAN F2000
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Koliko su te kostali modeli? Treba da nabavim nekoliko takvih masina pa me zanima cena..
 

Herbie

Član foruma
e da ovi strojevi su prva liga..

Dugo sam čekao i konačno dočekao da ih kupim. Ni oni nisu mogli proći, a da malo ne radim nešto po njima. Svi su dobili oznake da je zabranjeno zadržavati se u radnom djelokrugu stroja dok radi, ali šteta što ne mogu raditi :D
 

Herbie

Član foruma
Koliko su te kostali modeli? Treba da nabavim nekoliko takvih masina pa me zanima cena..

Gusjeničara sam kupio u Njemačkoj davnih dana pa ne znam cijenu. Kombinirku sam uzeo u našoj popularnoj on-line trgovini, a to je Hobi.point. Platio sam ju 100 kuna + poštarina, a čekao sam kratko kako i piše u opisu na njegovoj stranici :D
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Meni su ovi Caramini definitivno najbolje dosada što sam imao ;)
Detaljizirani maksimalno a kombinacija metala, plastike i gume odrađeno i više nego korektno.....
Farovi, svetla, brisači + maksimalna funkcionalnost...(prihvatljiva cijena)
I da se neponavljam mislim da sam u svojoj temi ih isto hvalio :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh