Vuletove prerade - amaterizam

A

Anonymous

Guest
vule kaže:
ja svejedno ponosan i na ljevi i na desni kamion

Tu,po mojem mišljenu a i u skladu sa pravilima foruma nije bilo osnove za brisanje fotke- na fotki su bile dvije prerade kamiona. Prva,ona lijeva, iako ima djelomično i političko obilježje ukoliko je kopija stvarnog vozila nema osnove za brisanje, dok za drugu,desnu preradu uopće ne treba raspravljati, nema nikakve osnove za brisanje bez obzira ima li takvog vozila u stvarnosti ili imaginarno vozilo osmišljeno od strane Vuleta jer to nebi trebalo vrijeđati nikoga ni po kojoj osnovi. Baš me zanima da li je isti taj mod obrisao makete njemačkih tenkova i ostalih vozila sa oznakama trećeg reicha korištenih u drugom svjetskom ratu ili bi li obrisao fotku diorame njemačkih vozila u kojima se nalaze likovi Hitlera i ostalih nacista, inače dostupnih u slobodnoj prodaji u dućanima sa modelima i on-line shopovima? Ili pak vlakove iz doba trećeg reicha?
Bilo bi lijepo čuti stav i objašnjenje(ne samo navođenjem kršenja pravila, već na koji način ta fotka krši pravila foruma) administratora(ne tog moderatora jer je on svoj stav izrazio) o ovome jer mod svojim postupcima predstavlja ovaj forum.
 

Mon

 
Osoblje foruma
O.T.

Da bi smo sacuvali temu, molim vas da rasprave povodom ove odluke produzite u temi
Ovaj naš forum: Što vas smeta, što vam se sviđa?, na sledecem linku:

<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=34&t=2370" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=34&t=2370</a>
 

vule

Poznati forumaš
30008.jpg

krenul sam sa preradom legendarnog "miškovog" busa,osnova Brekina Mercedes 03500
30009.jpg

nadogradnja
30011.jpg

paket-treger
sad nastupa farbanje i staklanje nadogradnje
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Jooooj, Vule, drago mi je da si krenul u taj projekt.

Prije nego kreneš dalje, daj molim te još si jednom provjeri visinu ove staklene nadogradnje. Nekak mi se čini da je malo previsoka i da su rešetke predebele. Molim te daj vidi jel bi se to dalo sredit. nije da cjepidlačim, ali nekak imam dojam da je to na fotki niže...
 

gagy222

Aktivan član
jeste vule u pravu je Wile E Coyote, smanji to malo po meni od oka oko 1/3 prozora je manje i sa tanjim resetkama. pogledaj premeri vidi sam naj bolje. mnogo ce lepse izgledati. inace extra ce prerada biti. :D
 

vule

Poznati forumaš
prozor je na orginalu 61cm to ispada 7 mm,nadogradnja bi trebala biti nekih 2 mm,probal sam,ali to je tak sitno da nemam ideju kak i od čeka to izvesti,ova gotova je 5 mm,okvir je deblji kakvoga sam imal,piše u naslovu -amaterizam
30014.jpg

ovak izgleda natovaren
30012.jpg

30013.jpg

još nebrojim zakovice na modelima pa mislim da budem zadovoljan i sa ovakvom nadogradnjom
 

nik

Veteran foruma
vule kaže:
30008.jpg

krenul sam sa preradom legendarnog "miškovog" busa,osnova Brekina Mercedes 03500
30009.jpg

nadogradnja
30011.jpg

paket-treger
sad nastupa farbanje i staklanje nadogradnje

Problem je kaj si ti od Brekine uzel O5500 umjesto O3500 od Buscha...

Busch%2041046.JPG
 

Mon

 
Osoblje foruma
Vule, na donjem linku je rasprava koju smo jednom vodili u vezi ovog busa a imas i sliku jedne prerade u H0;
pogledaj, mozda ti da ideju. ;)

<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=41&t=2606" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=41&t=2606</a>
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
vule kaže:
još nebrojim zakovice na modelima pa mislim da budem zadovoljan i sa ovakvom nadogradnjom

A zakaj se srdiš...? Nismo htjeli ništa loše, dapače, čak sam napisao da se radujem ovoj preradi jer to još nitko nije radio, a bus je, kao i film, antologijski.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
U preradi svatko sam odlučuje do koje će razine kopirati realno vozilo/zgradu/nešto... Mene uvijek raduje kad netko nešto radi svojim rukama, tako da: Vule, :palac_gore:
 

vule

Poznati forumaš
Wile E Coyote kaže:
vule kaže:
još nebrojim zakovice na modelima pa mislim da budem zadovoljan i sa ovakvom nadogradnjom

A zakaj se srdiš...? Nismo htjeli ništa loše, dapače, čak sam napisao da se radujem ovoj preradi jer to još nitko nije radio, a bus je, kao i film, antologijski.
ne srdim se uopče, ato je neko već napisal da nas ima svakakvih,neko ide do brojanja zakovica ,a neko bitono da je boja slična,tak da nema srđbe :palci_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh