Zanimljive makete, diorame i moduli

Davor

Veteran foruma
:D
9255851ely.jpg


9255852wjy.jpg
 

Davor

Veteran foruma
Na Bolhi se prodaje za 490 e. Dosta zanimljiv koncept pa da sačuvamo, možda nekome koristi.
 

Attachments

  • maketa-trix_50c0f406c9408.jpg
    maketa-trix_50c0f406c9408.jpg
    84.6 KB · Pregleda: 95

mmatja

Poznati forumaš
E stvarno... :palci_gore: :palci_gore: :palci_gore: To se stvarno isplati pogledati svih 18 stranica. Ne samo da je navjerovatno dobro napravljeno, nego je i stvarno neviđeno dobro i snimljeno - fotkano. Da o drveču i ne govorim... :palci_gore: :palci_gore: :palci_gore: s:xx:
 

1borna

Veteran foruma
Pridružujem se čestitkama Matije! Jer, i da je to napravljeno u HO rekao bih da je majstorski- a u N-u je VELEmajstorski! :eek:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Zaista najbolji nacin fotkanja uradjenog kojeg sam ja do sada video.

Jos jedna stvar koju do sada nisam primetio na nekoj drugoj maketi/diorami/modulu itd
je ta da je covjek jednostavno izbacio spojnice i slozio sine bez njih.
 

Davor

Veteran foruma
I meni je to zapalo za oko kao i sam način spajanja šina i pragova. :hmmm
dkw001edmediumfpxi.jpg

Ovaj kolega sigurno ima maketu na točkićima i u garaži pa je izgura u prirodni ambijent. :D
 

mmatja

Poznati forumaš
Davor kaže:
I meni je to zapalo za oko kao i sam način spajanja šina i pragova....
Koji nije realan, napram pravim šinama 1/1 :( I to je jedina mana svega toga... :S: :prof: :D Fale šarafi...
 

Davor

Veteran foruma
Za sve one koji nemaju prostor evo jedne makete koju možete staviti bilo gde, pod krevet, iza ormana, u plakar. Dimenzije su 190 x 110. ;)
 

Attachments

  • piko 190 110.jpg
    piko 190 110.jpg
    114.9 KB · Pregleda: 151
  • piko 190 110 1.jpg
    piko 190 110 1.jpg
    121 KB · Pregleda: 153
  • piko 190 110 2.jpg
    piko 190 110 2.jpg
    53.1 KB · Pregleda: 149

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh