H0 amater - maketa in vozni park

wiggum

Veteran foruma
H0 profesionalac, a ne amater! :naklon: Prvo gledam slike i pomislim "pa kad je to Roco izbacio svojeg najavljivanog Herculesa?" Onda u tekstu vidim da je to još jedna od izvrsnih prerada/samogradnji! Svaka čast!

Što se tiče jagode, čija su postolja? Od nekog modela ili izrada po narudžbi?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
H0 amater kaže:
Roco Renfe 319, isto kao kod Markeza.
H0 amater, Kod Markeza su ako se ne varam postolja Roco 319, ali s tim da je maske za postolja morao posebno raditi u rezinu. Radiš li i ti tako?
 

siky

Član foruma
Supporter (2019)
H0 amater kaže:
Še zadnji model iz kolekcije dizlov - zeleni program, ki vozijo ali so vozili po slovenskih tirih.

JŽ 664-110 aka Regan
664a.jpg

Odlično si uradio ovaj model :eek:
 

H0 amater

Član foruma
Nastavljam sa dizlima, sada z vozili susednjih železnićkih uprava, koji harajo i po naših SLO prugama.
Prvo

OBB Rh 2016 - Hercules

Piko digital


dsc01990cr.jpg



dsc01992cr.jpg
 

H0 amater

Član foruma
Danas još jedan dizel, koji je više sati vozio na mojoj maketi, nego u Sloveniji.

Da li se još sjećate


Hercules ER 20-013 - Bosphorus



bosphorus1.jpg




bosphorus2.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
H0 amater kaže:
Danas još jedan dizel, koji je više sati vozio na mojoj maketi, nego u Sloveniji.

Da li se još sjećate
Ja sam ih 16.3.2009 uživo vidio na kolodvoru Laze. :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh