Moji modeli aviona

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)

željko halambek

Veteran foruma
Odlični modeli, a i mjerilo je :palac_gore:!
Nisam nikada niti gledao, što se sve u tom mjerilu može naći od modela sa našeg područja...
Nisam ni ja dok mi ni je na to ukazao @nik . Bi jih počeo i prije skupljati da sam znao da postoji toliki izbor kvalitetnih gotovih modela koji su bitno bolje kvalitete od suvinir modela koji su se mogli nabavljati po aerodromima. Jer inaće nisam imao volje i vremena baviti se avio maketerstvo a opet bih htio imati avio modele te mi je ova pojava već gotovih modela jako razveselila.

Fenomenalno...
I ja sam u "nekom naumu" barem od Croatia airlensa skupiti u 1:200 sve sto ima..nesto sitno imam vec..
Ova tri ljepotana od JCWINGS su na meti vec dugo.. (lilitirani ,sold out i jako skupi :) ) tako da cestitam.na primjerku !!

Zapravo trebam zahvaliti @nik jer jih je on sve našao.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh