Poštanski vagoni ex Yu

Stanley

Poznati forumaš
Dakle, kad sam se već raspisao evo i dvije anegdote vezane uz putujuću poštu. Jest da su Off Topic, ali od malo razbibrige glava ne boli.

PAS MATER LOPOVSKU I PIJANU

Bila je godina 1975., a ja sam bio pripravnik na šalteru poštanskog ureda 41090 Zagreb-Susedgrad koji se tada nalazio u naselju Gajnice.
Radio sam u popodnevnoj smjeni i to na šalteru isporuke pošiljaka. To je ono mjesto gdje se javljate kad nađete u kasliću obavijest o prispjeću pošiljke.
Došao mi je neki sredovječan čovjek i pokazao obavijest o prispjeću paketa iz Dalmacije. Trebalo mi je neko vrijeme da ga pronađem, jer je bio atipičan. Radilo se o plastičnom kanisteru s crnim vinom gdje je poklopac bio zapečaćen, a o ručku je bila privezana tzv. adresnica.
Predao sam paket, čovjek mi je potpisao primitak i stvar je bila po propisu gotova. Međutim, za nekih sat vremena eto njega natrag. I počeo on vikati na mene da mi pas mater lopovsku i pijanu.
Nisam imao pojma što taj hoće od mene, no kako je bio bijesan i agresivan prizvao sam u pomoć starijeg kolegu Vladu. Dođe Vlado i pita o čemu je riječ.
- O tome da su mi poslali crno vino, a u kanisteru je bevanda! To ste vi popili vino i dolili vode! - viče onaj i sve gleda na mene.
Vlado je smirio čovjeka, pozvao ga u ured i ponudio mu da sjedne, te smo zajedno pregledali kanister. I onda je moj kolega uočio jedva primjetnu bijelu mrlju, očito od voska kakav se koristi za svijeće.
Sastavili smo zapisnik o neispravnosti pošiljke i čovjeka uputili kako će ostvariti naknadu štete, a Vlado mi je poslije objasnio: - To su se jebivetri ambulanceri počastili, a rupu su zamaskirali voskom!
(Takvi slučajevi su bili rijetki, ali su se događali. Jednom je u Večernjem listu pisalo nešto o paketu u kojem je poslan pršut, a primatelj je u njemu našao kost zamotanu u prljave gaće)

INSPEKTOR U VAGONU

Nakon obavljenog posla u putujućoj pošti 41640 Zagreb - Beograd, odmora u konačištu u Takovskoj ulici i šetnje gradom, vratio sam se noćnom putujućom poštom 41650 Beograd - Zagreb, sada samo kao putnik.
Na povratku u Zagreb napravili smo pravu p.zdariju, u koju sam ja upao s ne baš puno volje i više iz solidarnosti prema dečkima iz ekipe.
Napominjem da dijaloge rekonstruiram otprilike, uz visoku dozu preciznosti.
Kad sam se ukrcao u vagon primijetio sam da su samo trojica na broju, a trebala su biti četvorica. Pitao sam dečke gdje im je taj četvrti.
- Ovih dana nema puno posla pa smo ga pustili na putovanju iz Zagreba da ode svojima u Osijek. Ući će u Vinkovcima - rekao mi je šef, inače priča za sebe.
Taj šef je bio pravi veseljak, a i ostatak ekipe je bio raspoložen za šalu. I onda su odlučili podvaliti onom četvrtom…
- Kad uđe u Vinkovcima reći ćemo da ste inspektor. On vam je veliki strašljivac, a vi ga malo isprepadajte - rekao mi je šef.
U početku nisam htio ni čuti. Gdje ću ja zaj.bavati starijeg čovjeka i još k tome nepoznatog? Međutim, ona trojica su toliko navalila da sam na kraju popustio. I ne samo popustio već se tako uživio u svoju ulogu da sam ispao uvjerljiviji nego li sam mogao i misliti.
U Vinkovcima, već na ulaznim vratima, jedan od obješenjaka rekao je pridošlom kolegi: - Sad si najebo, imamo inspektora u vagonu!
Jadan čovjek se na to zabio u manipulativni dio i tamo prevrtao vreće, kao ne doživljava ostale, dok su se ona trojica zlobno cerekala. - Zovite ga, zovite ga - podbadao me šef, na što sam kapitulirao i izvalio malo povišenim tonom: - Kolega, hoćete li biti ljubazni i doći u kancelariju?
Onom jadniku ni traga ni glasa, pa sam još glasnije ponovio: - Kolega, budite ljubazni i dođite u kancelariju!
Griješnik opet nije reagirao. Ona trojica već su se držala za trbuhe jedva susprežući smijeh, a ja sam se definitivno uživio u svoju ulogu:
- Kolega, vi koji se tamo skrivate, vama govorim! Budite ljubazni i dođite ovamo!
Ni taj poziv nije urodio plodom, pa sam ja - sada već krajnje bezobrazni suučesnik u torturi nad jadnim čovjekom - otišao do njega i autoritativno se predstavio:
- Kolega, ja sam S.B., inspektor pripravnik (čuj: inspektor pripravnik!). Je li vama treba pismena molba da dođete u kancelariju? Hoćete li bar objasniti zašto vas nisam zatekao na radnom mjestu i gdje ste bili kad ste ušli tek u Vinkovcima?
Nesretnik je samo piljio u mene, ni živ ni mrtav i ukočen kao žaba pred bjelouškom. Vidio sam da se od njega ne može iscijediti ni riječ, pa sam digao ruke od razgovora rekavši nešto u smislu da ga ''nažalost moram prijaviti''.
Ona trojica su navalila da nastavimo igrokaz, no meni je postalo neugodno. Stoga sam otišao do kolege, rekao da sam obično poštansko piskaralo na putu doma i ispričao se zbog neumjesne šale. I sad dolazi ono što sam najmanje očekivao: čovjek nije vjerovao mojim isprikama i mislio je i dalje da sam inspektor!
Igrom slučaja sreo sam ga još jedanput na jesen iste godine i to na kolodvoru u Splitu. Pozdravio sam ga i pitao: - Kolega, jel' se vi mene sjećate? - Kako da ne, nitko me nije tako preplašio kao vi! - Pa ja sam vam se ispričao i rekao tko sam, rekao sam da su sve zakuhali oni vaši jebivjetri, a vi kao da mi niste vjerovali. - I nisam. Mislio sam i dalje da ste inspektor i da sam nadrapao. :D
 

NClight

Hybernated
E, to je odgovor... :naklon: kolega Stanley
EDIT: Hvala i na "zgodama"... je da je na labavoj liniji između O.T. i teme... ali dobro dođe za razbibrigu ;)

Dakle, od većih akcija ostaje nam prikupiti podatke o eventualnim posjetima stranih poštanskih vagona na teritoriji ex-YU te pokušati opisati (i prikupiti podatke) za najznačajnije prototipove poštanskih vagona kako bi smo mogli početi izrađivati modele. :plaza:

Ne smatram ovu temu završenom, naprotiv... sve što možemo doznati o prototipu i njegovoj upotrebi, modelima, specifičnostima je uvijek dobro došlo... a uvijek se nađe i poneko pitanje koje će tražiti i odgovor ;)

Kad smo već kod modela prema prototipu, budući je dosta toga naslijeđeno od DRG-a iz raznih razloga, a spomenut je i Hechtewagen tj "Štuka" u poštanskoj službi, imamo li kakvu sličicu ili opis dotičnog vagona, te u kojem je razdoblju vozio?
 

Stanley

Poznati forumaš
NClight kaže:
spomenut je i Hechtewagen tj "Štuka" u poštanskoj službi, imamo li kakvu sličicu ili opis dotičnog vagona, te u kojem je razdoblju vozio?
Štuku sam viđao kod Pošte 2 na zagrebačkom Glavnom kolodvoru. Pripadala je poduzeću PTT Ljubljana i vozila je putujuću poštu Ljubljana - Zagreb - Ljubljana.
Ne znam od kada je vozila. Znam da sam je viđao u šezdesetima, a pretpostavljam da je mogla biti u prometu sve dok PTT Ljubljana nije nabavila Gredeljeve vagone. No, to je samo pretpostavka.
Nažalost nemam niti jednu fotografiju, niti znam gdje bi se kakva mogla naći. Lako je moguće da ima slika negdje u arhivi/muzeju Pošte Slovenije.
Najsličniji je ovaj vagon Fleischmanna, iako je daleko od varijante o kojoj govorimo (ta je imala ravan krov tj. nije imala plinsko osvjetljenje, a i neki drugi detalji su bili drukčiji):


Tu štuku pamtim po tome što je imala na sebi svu silu zakovica. Zapravo joj je po izgledu najsličniji ovaj Trixov model (mislim da takav ima i Rivarossi), zanemarimo to što nije riječ o poštanskom vagonu:


Kod oba modela okretna postolja su vjerna originalu.
Sve u svemu, sumnjam da je tu štuku moguće rekonstruirati. :zvizdi:
 

Attachments

  • Fleischmann.jpg
    Fleischmann.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 198
  • Trix.jpg
    Trix.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 198

NClight

Hybernated
Stanley, :plaza: jedan... toliko si me popalio, da sam išao pročačkati literaturu i naletjeh na par informacija, vjerojatno vezanih uz export-schlager Gredelja. Ako sam zabrazdio, ispravite me :crvenilo:

Izvor je Miba Specijal 51, od str. 20


Priložene sličice uz tekst:


Sam tekst kaže slijedeće (nažalost, prijevod će ovaj put morati odraditi netko spretniji)
Die 1966/68 von der DP beschafften
40 Wagen der Gattung Post m-bII/24,2
waren der Bauart moderner Schnellzugwagen
angepasst.

Der Wagenkasten war nach dem Prinzip der Flächenbauweise
in selbst tragender Schweißkonstruktion
ausgeführt. Die Laderäume
hatten einen Eichenholzfußboden.

Mit den Drehgestellen der Bauart Görlitz V
mit verstärktem Wiegenträger (Görlitz
V Post) waren die Wagen bei guten
Laufeigenschaften bis zur Höchstgeschwindigkeit
von 160 km/h zugelassen.

Mit der Bremsbauart KE-GPR-A
besaßen sie als erste Bahnpostwagenserie
der DP eine lastabhängig gesteuerte
Hochleistungsbremse. Da auf den
Strecken der DR mit höchstens 120km/h
gefahren wurde, genügte zunächst
die Ausführung als Klotzbremse,
die bis zu Fahrgeschwindigkeiten
von 140 km/h alle Anforderungen erfüllte.

Zu den weiteren Ausrüstungen
gehörten u.a. eine Rangiererkabine am
Nichthandbremsende sowie ein motorisch
betriebener Lüfter, der den anfallenden
Staub von der gelochten Aussackplatte
nach unten absaugte.

Die Bpw waren für die Trajektierung auf
den Routen Warnemünde–Gedser und
Saßnitz–Trelleborg hergerichtet, über
die die DP die Bahnposten Berlin–Kopenhagen–
Berlin und Berlin–Malmö–
Berlin betrieb.

DOPUNA POSTA:
Modeli prema stanju s početka 2002 godine , kada je izašao dotični časopis (Spezial posvećen u cijelosti Bahnpost-u!)

Još ću pokušati pronaći poneki izvor... u međuvremenu, nadam se da sam pogodio stvar, ako nisam... bilo je u gorućoj želji >:)
 

Attachments

  • Gredelj-post-MIBAsp51.jpg
    Gredelj-post-MIBAsp51.jpg
    32 KB · Pregleda: 183
  • DP m-bII24-mozda gredelj.jpg
    DP m-bII24-mozda gredelj.jpg
    59.2 KB · Pregleda: 187
  • Izvoz-model H0-TT.jpg
    Izvoz-model H0-TT.jpg
    25.2 KB · Pregleda: 177

nik

Veteran foruma
Ova Gredeljeva Y pošta za DDR je valjda jedini mnogobrojni njemački tip vagona čiji model ne postoji u 1/87. Postoji samo prastari Schicht/Sachsenmodelle/Tillig model u 1/100. :(
 

Stanley

Poznati forumaš
Evo još jedne informacije, nadam se korisne za one koji žele u svoje vlakiće uvrstiti poštanski vagon, imaju ili kane imati digitaliziranu maketu, a inzistiraju na preciznosti do najsitnijih detalja.
Svaki poštanski vagon imao je ispod krova, kod vrata, malu svjetiljku i mali metalni nosač (utor). Zašto?
U kolodvorima gdje je putujuća pošta imala razmjenu ambulanceri su noću palili plavo svjetlo, a danju stavljali plavu zastavicu. To je bio signal prometniku da je razmjena u tijeku i nije smio dati znak za polazak vlaka sve dok se svjetlo ne ugasi, ili zastavica ne makne.
(Tako je bilo po propisu, no u praksi se znalo dogoditi da prometnik pokrene vlak usred razmjene)
Evo kako to izgleda na ovom muzejskom vagonu (snimio Zdenko Rupnik s foruma zeljeznice.net):


Pa ako netko misli na maketi vjerno simulirati razmjenu poštanskih pošiljaka, neka ima na umu i ovaj detalj. ;)
 

Attachments

  • Pošta 2 STIB.jpg
    Pošta 2 STIB.jpg
    71.7 KB · Pregleda: 152

polval

Član foruma
Postanski vagon je veoma vazan detalj na bilo kojoj maketi iz epoha 3 i 4. Nazalost situacija sa modelima koji su vozili u nasem komsiluku je takva kakva je. U H0 moze proci Schichtov model (Sachsenmodelle) i pored toga sto je model kraci nego sto treba s tim da treba izraditi nove natpise.

Pozdrav
Tino
 

NClight

Hybernated
Apropos pitanja o posjećivanju poštanskih vagona iz stranih zemalja i izlasku "naših" vagona izvan granica:
Izvor: http://www.drehscheibe-foren.de/foren/r ... 17,3854946
Reihungsplan D 216 / D 217 Austria-Express 1984



Iz ovoga slijedi da su:
a) ÖBB poštanski vagoni dolazili do Ljubljane ili
b) JŽ pošte vozile kroz Austriju i Njemačku i to ne samo u sastavima međunarodnih kompozicija koje su prolazile kroz naše krajeve, već i kao "kursna poštanska kola" (ako tako nešto postoji :crvenilo: )

Nadam se da nisam krivo interpretirao značenje :crvenilo: ... molim neka upućeniji isprave i razjasne ;)
 

Attachments

  • d216src2-1.jpg
    d216src2-1.jpg
    117.7 KB · Pregleda: 65
  • d216wxi3-1.jpg
    d216wxi3-1.jpg
    122.1 KB · Pregleda: 65

Stanley

Poznati forumaš
NClight kaže:
Iz ovoga slijedi da su:
a) ÖBB poštanski vagoni dolazili do Ljubljane ili
b) JŽ pošte vozile kroz Austriju i Njemačku i to ne samo u sastavima međunarodnih kompozicija koje su prolazile kroz naše krajeve, već i kao "kursna poštanska kola" (ako tako nešto postoji).
Nadam se da nisam krivo interpretirao značenje... molim neka upućeniji isprave i razjasne
Ne mogu tvrditi sa stopostotnom sigurnošću, ali mi se čini:
a) da su ÖBB poštanski vagoni mogli voziti do Ljubljane, iako sumnjam u to
b) da je putujuća pošta 116XX Beograd - Jesenice vozila do Villacha, a moguće i dalje kroz Austriju, iako mi izgleda vjerojatnije da je kroz Austriju-Njemačku vozila austrijska putujuća pošta
Nažalost, nema više ljudi koje bih mogao pitati za točne informacije. Dao si mi misliti i budem li nešto iskopao svakako ću objaviti.
 

SHUCA

Poznati forumaš
Da pomognem Stanleyu i sa svojim secanjima....
Pre dve-tri decenije sam se dosta druzio sa (sada pocivsim) kontrolorom POSTE 2 BGD,hobistom "N" modela ali i cestim sefom putujucih posta do Villaha i Minhena.
Koliko se secam tog vremena,do Villaha je odlazio sa ZURICH exp.i tu se menjalo...
On je cekao nekoliko sati na povratni smer ka Bgd.
Mozda je proteklo vreme malo zamutilo secanje,tako da se unapred izvinjavam ako sam pogresio.
Za drugo, pravac Minhen sam sasvim siguran,jer je cesto putovao tamo i donosio mi ponekad HI-FI uredjaje, naravno :D bez carine :D i ostalih troskova.
Mislim (tu opet nisam siguran) da je u pitanju bio Hellas ili Jugoslavija exp. u oba smera! DIREKT :!:
Za one koji ne znaju-teritorija postanskog vagona je imala skoro isti status kao ambasada, to je bila teritorija drzave ciji je vagon bio ,
u inostranstvu policija i njihova carina NIJE smela da kroci unutra,a dok je na peronu, NITI da goni osoblje doticnog vagona, po bilo kom osnovu.
 

Davor

Veteran foruma
Na Limundu, na aukciji se nasao i ovaj Fleischmann postanski vagon po pocetnoj ceni od 13 eura.
 

Attachments

  • P. vagon.jpg
    P. vagon.jpg
    41.6 KB · Pregleda: 383

nik

Veteran foruma
Zagreb Gl.K. oko 1986. foto: R. Reketye
 

Attachments

  • Post.JPG
    Post.JPG
    198.6 KB · Pregleda: 326

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
polval kaže:
Postanski vagon je veoma vazan detalj na bilo kojoj maketi iz epoha 3 i 4. Nazalost situacija sa modelima koji su vozili u nasem komsiluku je takva kakva je. U H0 moze proci Schichtov model (Sachsenmodelle) i pored toga sto je model kraci nego sto treba s tim da treba izraditi nove natpise.

Pozdrav
Tino

Ljudi pa zar niko da zakaci sliku tog Sachsenmodelle H0 74697 s:xx:
Mislim da nije tolko los a cena na e-bay se krece od 15 - 20 eura, sto je sasvim pristojno i za nas dzep .
 

Attachments

  • Sachsenmodelle 74697.jpg
    Sachsenmodelle 74697.jpg
    17.1 KB · Pregleda: 271

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
damir661 kaže:
Od svih ovih 5 postanskih mozda dvosovinski Daa bi se mogao uraditi na bazi KLM 3761, ima nekih razlika u pogedu prozra, i mozda stepenica ispod vrata
JZDaa.jpg

3761.jpg
Sto se tice ovog modela, mozda je laksi za preradu KLM 368 ?
 

Attachments

  • JZ Daa KLM 368.jpg
    JZ Daa KLM 368.jpg
    15.9 KB · Pregleda: 219

Stanley

Poznati forumaš
Da malo oživimo temu. Surfajući po forumu zeljeznice.net našao sam ovu fotografiju:


Riječ je o dvoosovinskom poštanskom vagonu koji je prometovao na prugama JŽ (u Srbiji). Nekoliko takvih vagona izradila je radionica GŽZ - Gradske željeznice Zagreb za PTT poduzeće Beograd.
Vagoni su dopremljeni uskotračnom prugom GŽZ iz radionice do ranžirnog kolodvora Vrapče, gdje su pomoću upletenog kolosjeka spušteni na normalni kolosijek.
Vrlo slične vagone, gotovo bih rekao po izgledu iste (vidjeti ''uvučene'' čeone strane), proizvodila je i tvornica Boris Kidrič u Mariboru. Neke od tih vagona iz Maribora koristilo je i PTT poduzeće Zagreb sve do kraja sedamdesetih godina (putujuća pošta Zagreb - Gračac - Zagreb na vlaku Tauern Express).
Modela koji bi makar približno odgovarali, nažalost, nema ili bar ne znam da ih ima. No, nikad ne reci nikad...
 

Attachments

  • samobptt.jpg
    samobptt.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 157

nik

Veteran foruma
Stanley kaže:
NClight kaže:
spomenut je i Hechtewagen tj "Štuka" u poštanskoj službi, imamo li kakvu sličicu ili opis dotičnog vagona, te u kojem je razdoblju vozio?
Štuku sam viđao kod Pošte 2 na zagrebačkom Glavnom kolodvoru. Pripadala je poduzeću PTT Ljubljana i vozila je putujuću poštu Ljubljana - Zagreb - Ljubljana.
Ne znam od kada je vozila. Znam da sam je viđao u šezdesetima, a pretpostavljam da je mogla biti u prometu sve dok PTT Ljubljana nije nabavila Gredeljeve vagone. No, to je samo pretpostavka.
Nažalost nemam niti jednu fotografiju, niti znam gdje bi se kakva mogla naći. Lako je moguće da ima slika negdje u arhivi/muzeju Pošte Slovenije.
Najsličniji je ovaj vagon Fleischmanna, iako je daleko od varijante o kojoj govorimo (ta je imala ravan krov tj. nije imala plinsko osvjetljenje, a i neki drugi detalji su bili drukčiji):


Tu štuku pamtim po tome što je imala na sebi svu silu zakovica. Zapravo joj je po izgledu najsličniji ovaj Trixov model (mislim da takav ima i Rivarossi), zanemarimo to što nije riječ o poštanskom vagonu:


Kod oba modela okretna postolja su vjerna originalu.
Sve u svemu, sumnjam da je tu štuku moguće rekonstruirati. :zvizdi:

U H0 postoje 2 modela poštanske 'štuke':

Roco (dulji tip)
1326541799_9153217974f116be715ce6_1.jpg


Piko (kraći tip)
p53326.jpg


...da li ta ljubljanska 'štuka' ima veze sa jednim od ova 2 tipa?
 

Stanley

Poznati forumaš
nik kaže:
U H0 postoje 2 modela poštanske 'štuke'... da li ta ljubljanska 'štuka' ima veze sa jednim od ova 2 tipa?
Ima u svemu osim u obliku krova. Ljubljanska štuka nije imala na krovu onaj svjetlarnik, već je imala obični zaobljeni krov kao i putnički vagon. Ako je moguće zamijeniti krov tj. ako se može pripasati onaj s putničke štuke - bingo!
U tom slučaju ja bih se opredijelio za Roco. A vagon bi pasao i uz kakvu garnituru epohe IV.
 

nik

Veteran foruma
Stanley kaže:
nik kaže:
U H0 postoje 2 modela poštanske 'štuke'... da li ta ljubljanska 'štuka' ima veze sa jednim od ova 2 tipa?
Ima u svemu osim u obliku krova. Ljubljanska štuka nije imala na krovu onaj svjetlarnik, već je imala obični zaobljeni krov kao i putnički vagon. Ako je moguće zamijeniti krov tj. ako se može pripasati onaj s putničke štuke - bingo!
U tom slučaju ja bih se opredijelio za Roco. A vagon bi pasao i uz kakvu garnituru epohe IV.

Moguće da je riječ o drugačijem tipu vagona a moguće i da mu je u vrijeme JŽ-a rekonstruiran krov tako da je izgubio svjetlarnik...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh