Vozni park - Herbie

Herbie

Član foruma
Složio sam danas na brzinu jedan teret. Ne stignem sad sitničarit po pitanju tereta jer mi je gužva na poslu.





Inače, ovo nije isti Iveco kao na slici s pp koja prevozi cijevi. Na onoj slici je Iveco od AWM-a, a na ovoj je od Rietze. Imao sam dva u različitim bojama pa sam ih sredio da mi budu u istim. Iveco od Rietze nije imao "suncobran" pa sam ga napravio sam od tankog lima.
 

Herbie

Član foruma
Jedno sam zamislio, a drugo je ispalo. :( Bilo je puno kombiniranja, rezanja, lijepljenja i još me na kraju zeznuo lak. Dođe mi da na modelu zaštitim stalka i kompletnog zaprljam s "blatom" pa nek takav stoji kao da se o njemu nije vodilo brige :D





Na kraju niti ne znam da li da stavljam neku nadogradnju ili ne :neznam:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Stavi plato sa povisenom stranom prema kabini?
Da imas i bocne stranice na nadogradnji,nebi skodilo?

A sto se tice povezivanja tereta na slikama iznad ovog MB-a,gurtne si izradio super,samo
ih nemozes spanati preko stranica poluprikolice.Samo ih prebaci(gurtne)na unutarnji dio na,sam pod poluprikolice.
Inace bi se u stvarnosti stranice PP-a jako popigale iliti izvitoperile.
 

Herbie

Član foruma
Stavi plato sa povisenom stranom prema kabini?
Da imas i bocne stranice na nadogradnji,nebi skodilo?

A sto se tice povezivanja tereta na slikama iznad ovog MB-a,gurtne si izradio super,samo
ih nemozes spanati preko stranica poluprikolice.Samo ih prebaci(gurtne)na unutarnji dio na,sam pod poluprikolice.
Inace bi se u stvarnosti stranice PP-a jako popigale iliti izvitoperile.

Krenuo sam u izradu nadogradnje sa stranicama od papira, ali nisam uspio. Stavio budem neku nadogradnju, ali ima s tim posla. Zadnji stabilizatori su mi dosta visoki u odnosu na nadogradnju pa će to trebati nekako izravnati.

"Dijete sam kipera" koji imaju čvrste stranice i gurtne tako stavljamo pa nisam došao na ideju da ću na pp popigati stranice.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh