vozni park- speed2

nik

Veteran foruma
RABA, Jadrantrans Split

1408559436-734-x-444px-DSCF2709.JPG
Odlično!

BTW stavi uz sliku modela i sliku odgovarajućeg originala...
 

speed2

Član foruma
Hvala. Moram naći baš crne, koji se lijepe. Pa ako netko ima :) Mogu poslužiti i oni od MAN- a F90.
 

speed2

Član foruma
Mercedes O 305 od Wikinga, prefarban u ZET- ovu shemu. Dobio sam ga u kompletu sa ovom Setrom iznad. Pa kad sam već za nju kupio boju onda sam istu tu boju iskoristio i za Mercedesa koji se zatekao u mene. Kotače sam mu isto promijenio. Možda kolega @nik (iako je Wiking model u pitanju :D) može predložiti koji bi ovo garažni broj mogao biti i koju bi liniju mogao voziti :) Inače, preuredio sam i MAN- a SL 202 u ZET shemu, slike drugom prilikom.

4OagGv0.jpg
 
Last edited:

sc 850

Član foruma
Ovakvi Zet busevi vozili su u Zagrebu pred 15 godina.Mislim da su garažni brojevi bili od 450-470.Provjeri jer nisam siguran.Bus mi je totalna nostalgija,javi ako je na prodaju.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh