Moje vitrine

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Lepo si se ponovio. Hvala ti na podsećanju za trgovinu u Segedinu.
Ovim simpatičnim vozilima posvećen je opširnij članak u MIBA Spezial 27 iz 1996. godine.
https://files.acrobat.com/a/preview/6d1db0c2-b9bf-4457-9306-bc85ba1d2078

Nadam se da ćeš nam nešto reći i o maketi u izgradnji. :dada:
Da,ljubitelj sam "cudnih" vozila na sinama.Sto cudnija i ruznija,meni zanimljivija:palci_gore:.A sto se makete tice,jos uvek nista nije isplanirano sem same podloge-konstrukcije.Nadam se da cu sa radovima krenuti ove zime.
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
I meni isto! Ali,to neke naše kolege ne kuže jer Vectron i Taurus bi trebali biti oličenje ljepote???:cool:
Ukusi su razliciti.Mada,cinjenica je da su Herculesi,Taurusi i sl.obicno start-modeli gotovo svih proizvodjaca.
 

GP 18

Aktivan član
Izuzetno vredan pokon kolege GP18 koji je istog trenutka ozvucen prikladnim Esu decoderom.Hvala kolega!!!!U pitanju je Piko br 119,ili Das U-Boot!!
Ne znam o cemu pricate kolega od brundanja Piko lepotice ja sam ostao bez teksta! Ponekad dodjem u iskusenje da samo zbog zvuka pocnem da se digitalizujem! Za sada uspesno odolevam provokacijama! Inace celo jato ti je vrh zvuce fantastično! Pothitno treba da osnujemo zelezničko udruzenje pozarevackog depoa.
 
Last edited by a moderator:

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Odlični modeli i još bolji pristup rada na maketi, sve je detaljno isplanirano i odrađeno
Svaka čast i jedva čekam nastavak
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Ne znam o cemu pricate kolega od brundanja Piko lepotice ja sam ostao bez teksta! Ponekad dodjem u iskusenje da samo zbog zvuka pocnem da se digitalizujem! Za sada uspesno odolevam provokacijama! Inace celo jato ti je vrh zvuce fantastično! Pothitno treba da osnujemo zelezničko udruzenje pozarevackog depoa.
Odlicna ideja kolega,znaci u nedelju imamo prvi sastanak?
 
Last edited by a moderator:

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
ovo sa otvaranjem vratiju na daljinski prvi puta vidim priznajem
predobro
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
ovo sa otvaranjem vratiju na daljinski prvi puta vidim priznajem
predobro
Vagoni su iz seta art.41275,koliko se secam novitet za 2010-u godinu.Mehanizam pokrecu mikro motori koji otvaraju sva vrata na vagonima (4).Uz to imaju kontrolisano unutrasnje led osvetljenje i zvucne funkcije-najavu stanica,pistaljku....Zanimljivo je da mehanizam dozvoljava u isto vreme otvaranje vrata samo sa jedne strane vagona(jedan mikro-motor opsluzuje 1 par vrata),tj
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh