441 - varijante za model

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Godina koju stavljaš !?

Ja sam strojovođa svega, osnovo elektro, elektro moja omijljena 441- 019 (moja najdraža osobno) i moram reći godište nije točno (imam dosta, pa šutim) ne mogu šutiti za puno stvari, ali ovu nikako !!!

Ajde Bog !!!
ovo na slici je 1141-019, a ne 441-019, a godine pašu jer je tih godina vozila V43!

nik

Veteran foruma
Vjerojatno je autor slike g.Reketye krivo datirao a Nik samo proslijedio.....:citaj:
Slika nije datirana a HŽ vagoni u farbanju iz JŽ vremena su se mogli vidjeti samo od 1992. do 1995. ili 1996. (ali zadnjih godina ne u ovako velikom broju kao na spomenutoj slici gdje su jedini koji se vide) pa je jasno o kojim je godinama riječ.

nik

Veteran foruma
Godina koju stavljaš !?

Ja sam strojovođa svega, osnovo elektro, elektro moja omijljena 441- 019 (moja najdraža osobno) i moram reći godište nije točno (imam dosta, pa šutim) ne mogu šutiti za puno stvari, ali ovu nikako !!!

Ajde Bog !!!
A u čemu je problem - što te muči?

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Moglo bi biti 95., 96., oko 17-18 sati jer tog mađara sam tih godina čekal u Križevcima za Koprivnicu s polaskom iz KŽ u 18:40. @prle kc , možda to bil 702 ili 703?
Znam da je bil 'brzi'. a ukinut je sa početkom remonta pruge Vrbovec -Križevci!?
Prema tome, vlak na asei je za smjer D.selo - Kutina, Novska. Neznam do kud su vozili uopće tih ratnih godina.

MarioMM

Član foruma
A u čemu je problem - što te muči?

Nije probem, neko bezvezno vrijeme dosta toga. Zašto, jednostavno mora biti točno vrijeme, a naprijed možda cca vrijeme. Zato sam reagira, htio ili ne, normalno šutim, ovo je bilo previše ovako bezvezno !

Da ovo 441-019 je princeza mojih ruke, a Zemba je čovijek mudrac elektro svih lokomotiva/vlakova !

Pozdrav

p.s. Šutim bolje sebe

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Provjerio danas neke stvari, dakle V43 su počele voziti u 6. mjesec 1994. A broj vlaka, hm bio je 735 pa se zvao 771 pa je onda krenuo iza Podravke kao 203 ili 207 do Koprivnice u sastavu cca 5 pulmana HŽ plus dva MAV i ponekad HŽ službeni. U Koprivnici se odvajao MAV i službeni dalje za Budapest. Ujutro se u Koprivnici spajao na iste vagone prema Zagrebu. Druga V43 je vukla Veneciju 241/240 Gyekenyeš- Dobova.

nik

Veteran foruma
Nije probem, neko bezvezno vrijeme dosta toga. Zašto, jednostavno mora biti točno vrijeme, a naprijed možda cca vrijeme. Zato sam reagira, htio ili ne, normalno šutim, ovo je bilo previše ovako bezvezno !

Da ovo 441-019 je princeza mojih ruke, a Zemba je čovijek mudrac elektro svih lokomotiva/vlakova !

Pozdrav

p.s. Šutim bolje sebe
Nisam ništa shvatio, ni uz Google Translate...:hmmm:

nik

Veteran foruma
Provjerio danas neke stvari, dakle V43 su počele voziti u 6. mjesec 1994. A broj vlaka, hm bio je 735 pa se zvao 771 pa je onda krenuo iza Podravke kao 203 ili 207 do Koprivnice u sastavu cca 5 pulmana HŽ plus dva MAV i ponekad HŽ službeni. U Koprivnici se odvajao MAV i službeni dalje za Budapest. Ujutro se u Koprivnici spajao na iste vagone prema Zagrebu. Druga V43 je vukla Veneciju 241/240 Gyekenyeš- Dobova.
Da, 1994. je još bila većina vagona u staroj shemi.
Na 1:56.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh