Aca HO Modeli

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Nemogu se pohvaliti sa nekom velikom kolekcijom modela,ali sa ovim sto sam do sad uspeo nabaviti sam vise nego zadovoljan.

Modeli su Roco Tee Ram i Trix DB 141.Obe su digitalne sa zvukom.Ima tu nesto vagona iz prve ili druge epohe na kraju snimka se vide.Verovatno Damir zna na koju lokomotivu su se kacile.

Parce pruge sam postavio na policu TV-a tek da me mine zelja.Fal samo vagon kompozicija od tri vagona DB Van beethoven koje sam udomio skoro.

 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ovih dana stigla je prva parnjaca u nizu koji sledi.Loxa DR br 01 504 .U pitanju je tacnije Roco start set 41270.Malo smo se igrali na odmoru pa evo mali video.I zvuk i slika sto bi se reklo,samo fali dim ali provalicemo zasto ga nema uskoro.I svetla u kupeu ce doci,tako da ce dozivljaj biti potpun.

 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Stiglo je i par novih vagona koji nisu iz istog seta al se mogu uklopiti u pricu.Dok nestigne prava loxa,ova br 141 vrsi posao.Ima jos par noviteta loxi koji trebaju stici ovih dana.Uporedo se skuplja infra struktura za maketu.

 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Uh!!! Tek sada videh da sam pobrisao video zapise mojih modela na youtube.Od sada cu paziti da se to neponovi i ubacivacu slike. Evo upravo sam stigao iz kupovine i prinova se razbaskarila u toplom domu.U pitanju je mini krokodilka BR E71 sa sve pripadajucim vagonima.







 

Damir

 
Osoblje foruma
Egzotična ljepotica! :palac_gore:
Pusti šta Borna drobi u mojoj temi jer ovo je povijest njemačkih željeznica!
Svakako ću se zalagati da se Borni oduzmu modeli iako su sa skijama pa da se spale na lomači jer nezna cijeniti prave lokomotive. Već sam stupio u kontakt sa njemačkom ambasadom koja mu od danas brani ulaz na njihov teritorij...DOVJEKA!!! :yes
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Egzotična ljepotica! :palac_gore:
Pusti šta Borna drobi u mojoj temi jer ovo je povijest njemačkih željeznica!
Svakako ću se zalagati da se Borni oduzmu modeli iako su sa skijama pa da se spale na lomači jer nezna cijeniti prave lokomotive. Već sam stupio u kontakt sa njemačkom ambasadom koja mu od danas brani ulaz na njihov teritorij...DOVJEKA!!! :yes
Ma to je Borna ljubomoran jel imamo ovu lepoticu;).Oprosticemo mu iz poštovanja,ipak je on pre nas skupljao modele,pa mu nezameramo:palci_gore: Nego prijatelju jel znas kako se ovo otvara.:neznam: Moram je videti golu bez uniforme,razumes ti mene:cool_2:
 

Damir

 
Osoblje foruma
decoder4.jpg

Prvo skini žicu između pantografa označenu crvenom strelicom.
Poklopac krova samo podigneš narandžasto.
Noseve malo raširiš prstima i povučeš prema van-krajnje zelene strelice.
Potom upravljačnice koje su zaokružene zelenom isto malo raširiš i podigneš prema gore.
A,ako misliš rastaviti cijelu pitaj pa ću ti i to objasniti.:papa:
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Auuu... Znaš da se nesmije brisati?
Sad te moram banirati :dada: :hihihi:
Ali,pošto si to Ti,opraštam ti ako mi pošalješ fotke tih modela da ih vratimo u postove! :papa:
Ma zezno sam stvar jer su videa bili na drugom kanalu koji nije namenjen modelima zeleznica.Mozes da obrises ove prve postove sto su videa pobrisana samo ostavis uvodni reč koja ide ovako. ( Nemogu se pohvaliti sa nekom velikom kolekcijom modela,ali sa ovim sto sam do sad uspeo nabaviti sam vise nego zadovoljan.) i onda pocnemo od DRG E71 sve zajedno sa onom nasom zajebancijom oko iste;)

Hvala 'čika' Damire sto razumes gerijatriske slucajeve kao sto sam ja;).Zreo sam za penziju nema sta:hihihi:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh